Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora parabola kell kulfoldre?

Mekkora parabola kell kulfoldre?

Figyelt kérdés
itthoni t home belteri egysegemet akarom kivinni amsterdamba.oda mekkora parabola kell hozza,es merre kell neznie?

2017. jan. 15. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egy normál parabola elég hozzá!

Beállításhoz én egy android alkalmazást szoktam használni!

(gps + mobilnet kell hozzá)

Alkalmazás neve: SatFinder Készítő Maceiej Grzegorczyk

Google térképre ráteszi a kiindulási pontot (ahol állsz lehetőleg az antenna helye legyen) majd ettől a ponttól egy csíkot látsz az antenna irányába. Fordítsd az antennát jobbra-balra (horizontálisan) tükör mögött állva a vonalhoz amit az alkalmazás mutat Ha ez megvan akkor már csak az antenna le-fel (vertikális) állítása kell! Figyelj a fej állására is, nem függőlegesen áll a fejtartóban a fej! Jó munkát odakint! :D Üdv.

2017. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még egy dolog!

Az alkalmazásban 4.0W --- Amos 2/3, Thor 3-t válaszd!

2017. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eindhovenben vagyok ugyan ezzel a motyóval az antenna 65ös volt most 90cm-re váltottam. A jelerősség 100% de a minőség 1% van amikor akadozik HD csatornák nem mennek. Most egy fej csere következik. Remélem te több sikerrel jársz
2019. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!