Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Légyszíves van olyan ember...

Légyszíves van olyan ember aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Hali

Lenne egy nagy problémám, van egy Xbox 360-as FAT-os konzolom és hát úgy került hozzám hogy az olvasóba lézergondok voltak, az olvasó Liteon dg-16d2s és hozzá rendeltem egy XBOX 360 HOP-1401/141X olvasófejet ami hozzá való, na de kicseréltem arra amit rendeltem és így is se olvas olvas vagy kb 1 percig utána Open Tray felirat fogad, olvastam hogy a lézer fej pot mérőjét be kell állítani 3.00 - 3.10 KOhm-ra na ez is meg volt és semmi, annyi benne hogy azt nem tudom hogy most a lézerfejnek teljesen a lemez elejétől a végéig kell mozogni? Mert csak az elején olvassa a lemezt.


Na meg az baj hogy ha bekapcsolt állapotban hozzáérek az egyik kondihoz és kikapcsol utána meg a 2 piros LED villog? De persze utána normálisan bekapcsol a gép.



2017. jan. 16. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A két piros led az túlmelegedés. Sajnos a fej beállításban nem tudok segíteni, de lehet jobb lett volna komplett DVD olvasót cserélni benne. Az az igazság, hogy ezek a Fatek megjelenéskor is rossz konstrukciók voltak, nem tudom mennyire éri meg javítgatni egy ilyet, ha akármikor teljesen szétmehet. Nagyon régiek ezek a gépek.


Még azt tudom javasolni ha van hozzá HDD, hogy egyszerűbb lenne megokosítani és arra feldobni játékokat majd onnan lejátszani szerintem.

2017. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kondi probléma megoldódott, sajnos kicsit el volt mozdulva, de a meghajtó továbbra se olvas.

Még arra gyanakszok hogy esetleg ami a lézert mozgatja vagy is a mozgató motor hogy nem mükdik rendesen, mivel a DVD lemezeket a lézer csak az elején olvassa a végére nem is megy.

2017. jan. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!