Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb játékra Windows...

Melyik a jobb játékra Windows 7 vagy 8 vagy 10?

Figyelt kérdés

Néztem videót Battlefield 1-ről és Windows 7-en ugyanazzal a géppel pár fps-el több volt az embernek mint 8-nál vagy win 10-nél.Ez miért lehet?

Én is játszottam Win 7-en is 10-en is a Battlefield 1-et de szerintem ugyanolyan iól futott mind kettőn.

Lehet ,hogy Windows 7-en jobban fut egy ilyen játék?



2017. jan. 18. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a WIN 7 ben alapból kevesebb szolgáltatás fut, a gépen a háttérben, emiatt lehetett picivel nagyobb a rendszer erőforrás, és ez lehetett az oka a pár FPS javulásnak.

dcomcnfg -ben (futtatásba kell írni) ki szoktad kapcsolni a számodra felesleges szolgáltatásokat?


pl:nyomtatási sor kezelő (ha egyáltalán nem nyomtatsz) és még vagy 15 másik amiknek utánnanézhetnél, hogy mire valók, és hogy neked szükséged van-e arra.


Hangold be a rendszered az optimális neked megfelelő szintre!

2017. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem erdemes regebbi oprendszerekkel szarakodni.
2017. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hannibalking ***** válasza:
Windows 10. Már csak a DX12 miatt is még a jobb erőforrás kihasználás miatt. 10-en meg a 8.1-hez képest is átlag 10-20fps lehet nyerni. Mondom ezt úgy hogy 8.1-en vagyok jelenleg és így is ultrán hozza minden az átlag 50-60fps-t. A 10-nek is megvannak a hátrányai privacy oldalon én egyelőre csak laptopon tesztelem. De gaming gépekre erősen ajánlott.
2017. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Directx12 -vel a BF1 rosszabbul fut.

Haveromnál is és a videón is

2017. jan. 18. 20:28
 5/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=DT7egYMyMaQ

Itt a videó ez egy másik mint amit láttam reggel de itt is látszik ,hogy DX12-ben rosszabbul fut a Battlefield 1.

Lehet ,hogy összeségében DX 12-ben jobban fut a legtöbb játék de én pont Battlefield 1-ezni szeretnék aminél úgy látszik pont ,hogy ront a helyzeten a DX12...

2017. jan. 18. 20:35
 6/11 hannibalking ***** válasza:
Milyen videokártyád van? Amúgy a settingsben nem lehet átállítani BF1-ben hogy melyik DX-et használja (mint Doomban vagy GTAV-ben)? Mert ha lehet akkor attól még simán jobb választás a 10 egy 7 felett az erőforrás kihasználás miatt és a nyári frissítéssel jön a gaming mode is. Az fps mizéria BF1-ben meg csakis a fejlesztőkön múlik hogy mikor patchelik le rendesen 12-höz (eddig úgy néz ki még nem sikerült).
2017. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ki lehet külön választani ott is.

Viszont még az lenne a kérdésem ,hogy a win 8 is előrelépés lenne a 7-hez képest ?

2017. jan. 19. 07:47
 8/11 hannibalking ***** válasza:
A 8 is határozottan előrelépés. Nyilván oda kell hegesztened a rendes start menüt de attól még nagyon gyors és jól kezeli az erőforrásokat és én már jobban is szeretem mint a 7-et valaha. Gyors példa: amíg a 7-es a laptopomon tiszta install után amikor már minden frissítést lekapott meg stb, idle-ben evett 1,3GB RAM-ot, 8.1 proval meg 7-800-at az azért elég árulkodó. Boot time 7-en clean installal merevlemezről 55-65 mp, 8.1 pro 30-40 mp. 7-ről SSD boot time-ot nem tudok mondani de a 8.1 az 7-10mp kb. Én most a The Division miatt fontolom a 10-est mert az viszont DX12-vel kihozza az átlag +15fps-t. De így is 8.1-en is hasít 60-at ultrán.
2017. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hannibalking ***** válasza:
7-800MB sorry.
2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Brandon41 ***** válasza:
Windows 10,a jövőre nézve jobb, mert egy idő múlva egy játék sem fogja támogatni a Windows 7-et, és a Windows 10-et meg még egy jó ideig támogatva lesz.
2017. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!