Milyen tabletet vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lg Spirit mobilom van. Ennek a telefonnak a használatát kb. megtanultam és szeretem az Lg funkcióit. Ezenkívül egy ősrégi iPad egyesem (igen a legeslegrégebbi óriási töltővel, kamera nélkül! Ezentúl kétszer akkora, mint az iPad Mini) amit szeretnék leváltani. Lenovo IdeaPad Yoga-ban godolkodtam a 8"-os verzióban. A kérdés az, hogy érdemes Lg nézni vagy maradjak a Lenovonál? Mennyiben különbözik a kettő? Max. 90 000 Ft-ot szánnék rá.

2017. jan. 19. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék IOS-t, mert nem volt szimpatikus.
2017. jan. 20. 06:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Voda ajánlotta a Samsung Galaxy A6-ot, nagyszerű, gyors, igazi tablet-pc. Nem bántam meg.
2017. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tabletből a Windows-t ajánlom, így egy mini laptop (főleg billentyűzettel):

[link]

2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sanos elfelejtettem említeni, hogy androidos tabletet szeretnék. :(
2017. jan. 22. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha androidost keresel, akkor a legújabb Samsung Galaxy Tab A széria (6-7) most a csúcs. RED-es előfizetőknek féláron adja a Vodafone. Ha Vodás vagy, menj be hozzájuk és nézd meg. Igazi PC tablet, 10-es, játékra is nagyon jó.
2017. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!