Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Felteszem a háborúra hatalmas...

Kibipunk kérdése:

Felteszem a háborúra hatalmas okot adó kérdést! Pc vs ps4?

Figyelt kérdés
Segítsetek nem tudok dönteni...egy 300-350 ezer ftos gép vagy egy olcsóbb playstation?megéri ennyivel drágábban egy pc?vagy a playstation nyújt elegendő szórakozást?

#PC #pénz #PlayStation #hábor #segijjel
2017. jan. 21. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
PC. Ha nem számít a pénz, egyértelműen PC. Sokkal jobb, és sokkal többet tud, mint egy konzol.
2017. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
PC, azon bármit lehet csinálni.
2017. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
PC
2017. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor pc de ha kevésből akarsz jót akkor PS4 ( a pc erősebb ha költesz rá) a pc fejleszthető a PS4 csak bizonyos minőséget tud adni. Egy PS4 erősségű pc többe kerül mint egy PS4.
2017. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez főként rajtad múlik. PC egyértelműen több dologra használható, játékok szebbek, modolhatóak, illetve néhány játékstílus (pl FPS, RTS, bár utóbbi sajnos kihalóban van:() billentyűzet-egér párossal jobban játszható.

Ugyanakkor PS-re vannak exkluzív játékok (pl Last of us, Uncharted széria, Driveclub...), amelyek nem egyszer zseniálisak, illetve sok fejlesztő néha tesz a PC-sekre, lásd pl Rockstar-t (GTA V később jött PC-re, oké, jelentősen szebb is lett, de pl Red Dead Redemptiont nem adták ki, vettem is miatta anno egy PS3-at).

2017. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 PC-re is vannak exkluzívok. Ezt valahogy mindig elfelejti mindenki.
2017. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6: igen, mert ritkán AAA címek. Egyedül RTS az, ami nem nagyon jön konzolra, dehát ahogy írtam, az eleve egy kvázi halott kategória:(

De hogy kezdtem az üzenetem? Ez a kérdezőtől, pontosabban ízlésétől függ.

2017. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez nálam is kérdés volt, bár a PC, Xbox One viszonylatban, ami lényegében a kérdés tekintetében ugyanaz :D


Na mármost én a PC mellett döntöttem. Alapvető két érv volt mellette. Az egyik, hogy a gép fejleszthető a másik pedig, ha megtetszik egy játék akkor ha nem akarom steam-en megvenni kipróbálhatok az ncore áruházba, és ha nem tetszik legalább nem kidobott pénz.


Szóval összeségében lett egy PC, az HDMI-vel ráküldve a tv-re és vettem mellé két vezeték nélküli xbox controllert meg egy játékvevő egységet, így haverokkal is lehet szórakozni mondjuk egy FIFA-val sokkal szebb grafikával, mintha xbox-on játszanánk.

2017. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Igazából a ps4 exkluzívok miatt görcsöl kicsit a gyomrom ha a pc felé indulok,habár igaz több funkciója van egy pcnek és szerintem a mellett is döntök,még arról lenne egy kérdésem hogy egy ilyen hardwerekkel ellátott pc mennyire életképes?


-intel core i7 7700k 4x4.2ghz turbo

-8gb ram ddr4 2133(g.skill)

-nvidia gforce 1070 8gb

-1TB sata 3

-550w be quiet! Sistembpoer 80+

Na meg ugye a meg nem unhatatlan win7

Alaplap:msi b150m gaming pro

2017. jan. 22. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Win7-et cserélném 10-re, de ez persze a te döntésed.
2017. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!