A laptopom 25perc alatt lemerül 100%-ról. °Mit tehetek ez ellen? Elkerülhetem valahogy azt, hogy új aksit keljen vennem? Még csak nyáron lesz 2éves.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát..


Aksiban kicseréled a cellákat, avgy az egész aksi elektronikát beleépíted a laptopba, és veszel hozzá cserélhető cellákat amilyeneket a távirányítós modellekhez is használnak..


de pénzbe semmivel sem leszel beljebb mintha új aksit vennél bele és még barkácsolhatsz is..


Innentől döntsd el te hogy mi éri meg..

2010. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet, a laptopstore-ban érdeklődtem ott azt mondta a srác, hogy kb. az aksiknak ennyi az élettartalmuk, csak a csere segíthet. Nekem alapjáraton 2 órát bírt az aksi, a srác tudna egy olyat adni, ami 3,5 órát bírna 27 ezer pénzért. Hát egyenlőre csak hálózatról fog működni a gép.
2010. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

meghalt az aksi

én féláron ebay-en rendeltem

Hong.Kongból hamarabb megjött, mintha a Dohány utcából rendeltem volna, gyorsposta hozta ki, és a japánoknak is ők gyártják..

2010. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minél többet kell hálózatról használni, és kerülni kell a teljes lemerítést (10%-nál ne nagyon menjen lentebb).. ez a laptop aksik titka... a többi ilyen hülyeség, hogy pár százalékot lemerítesz és ne töltsd vissza hülyeség, az a régi aksiknál volt. Gondolom elég sokat használtad, sokszor le is merült 0-ra.. Nem úszod meg pénz nélkül..
2010. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!