Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem? Illetve mire kell figyelni egy laptop vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Főiskolásként fogom használni, főleg netezés, msn, filmnézés miatt. Jó lenne ha pár egyszerűbb játék is tudna rajta futni, de ha ne,m az se baj:)


Olyan 130.000-140.000 körüli ára legyen:)


2010. máj. 12. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem HP Compaq 610 van, 100ezerért vettem notebook.hu-ról (igaz, én nettó áron meg tudtam venni, ami 80 volt, a bruttó az 100.000). Nekem tökéletesen megfelel, épp fősulin pötyögök rajta :)
2010. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én a Toshiba Satellite-t tudom ajánlani, ez az egyik legjobb. Filmnézéshez a program, ami fontos, én KMPlayer-t használok.

Játékokhoz pedig a minél nagyobb RAM és winchester a fontos, de ezek bővíthetők.

2010. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ebben az árkategóriában az Asus K50-es családot tudom ajánlani,

ha esetleg a filmnézésnél előny a nagy kijelző akkor Asus K70, vagy az MSI CR700X se rossz döntés (ez utóbbi ára 97 400, vagy ÁFAval 122 0000)

2010. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-kis fogyasztás=energiatkarékos proci+sokcellás akku

ma már a 4-6 órás üzemidő sem ritka (200-ért)


-a CD-DVD kezd kimenni a divatból, a tömeget meg nyomja, és feleslegesen most még mindenki ezt akarja neked eladni


-a képernyö-vezérlés és a beépitett UMTS modemek robbanása előtti pillanatban vagyunk



talán várni kéne ezek megolcsóbbodásáig?

2010. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a procit és a videókarit figyeld. 4 Ghz nél nelegyen kisebb a proci mer annyit igényel az új msn és a videókari minimum 512 Mb legyen amúgy az office depot ban nézd meg ott jók vannak.
2010. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!