Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van ötletetek? Jó mp3 lejátszó...

Van ötletetek? Jó mp3 lejátszót keresek, kritériumok lent.

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami elég hosszú ideig bírja. Lehetőleg lehessen konnektorból is tölteni, nem csak USB-n, mert nem mindig vagyok gépközelben. 2 GB-nál nagyobb kapacitásút keresek, mivel akkora helyen már rég nem férek el rendesen. Nem vagyok túl sok infóval ellátva e téren, van ilyen? Ha igen, hol kapható és mennyiért?
2010. máj. 22. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ipod nano vagy ipod touch, attól függően mire kel még. Lehet hozzá kapni töltőt, amit a konnektorba dughatsz, bele az USB kábel és máris konnektorból tölthető.

Minőségi termék, sokáig bírja a nyúzást, asszem 1 év világgarancia van minden Apple termékre. Touchot cska akkor vegyél, ha akarsz rá jó progikat, játékokat meg wifizni és legalább 8 giga memória kell. Nano van 4 gigásban is, ha elég neked annyi.

2010. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem kizárólag zenehallgatásra kell, semmi másra. Esetleg néha rádió, ha épp olyanom van, de nem szoktam hallgatni, úgyhogy az mellékes. Mennyibe kerül egy ilyen iPod?
2010. máj. 22. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor ilyen kell neked, olvasd el a leírását, nagyon jó kis kütyü. És itt néz körbe:

[link]

Van olcsóbban vadi új is, pl.

[link]

Ennyiért nagyon megéri és nem fog 2 hónap után tönkremenni, az 100% !! 8 giga, szóval rengeteg zene ráfér, nem kell azon filózni mit törölj le éppen. Tudsz rajta videót is nézni, van benne rádió, fényképező is ha jól rémlik. És ez az 5. generációs nanó amit linkeltem vaterás linket van nem egy színben, így válogatni is tudsz!

Ez pedig a töldő hozzá. Bedugod a konnektorba, kábellel összekötöd az Ipodot és máris tölti.

[link]

2010. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, drága ez így egy kicsit...15-20000 Ft-nál többet semmiképp sem tudnék kiadni rá, nem vagyok sajnos ilyen gazdag :D
2010. máj. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!