Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért merül ennyire gyorsan?...

Miért merül ennyire gyorsan? /lehet rossz kategória/

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves tabletem. Kb. fél éve volt vele probléma (nem kapcsolt be) 4-szer vittük el,amire sikeresen megjavították. Aztán egy idő után észrevettem,hogy iszonyat gyorsan merül.

Pl. Most vettem le a töltőről játszottam vele kb.5-6 percet. kikapcsoltam a wifit(a játékhoz kellett a wifi, de egyébként soha nincs bekapcsolva rajta a wifi ha nem használom) amikor kikapcsoltam ugye 80-90 százalékon volt. 20 perc múlva meg mikor használni akarom,kiírja h 10 százalék maradt. Mit érdemes tenni?


2017. aug. 8. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2 éves tabletnél, ha csak nem csúcsmodell volt, szerintem nézegetni az újabb modelleket. Nem biztos, hogy megéri javíttatni.
2017. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se érdemes vele törődni,ha egy ilyen 30/50 ezres gépről van szó,örülj neki,hogy bírta két évig!
2017. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat! Sokat segített.
2017. aug. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!