Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja az MP3 lejátszómnak?

Mi a baja az MP3 lejátszómnak?

Figyelt kérdés
Már egy éve meg van a lejátszó, és eddig semmi baja sem volt. Most azonban nem tudok rá új fájlokat feltenni, és törölni sem tudom a rajta levőket. Formázni is próbáltam, de nem engedi.
2008. okt. 23. 08:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy vírusos lett. Ha a vírus a fájlrendszert (run) támadta meg akkor próbálkozz kötethiba ellenőrzéssel (Sajátgép jobbgombbal klik a lejátszóra eszközök hibaellenőrzés). Vagy próbáld Total Commanderrel vagy Windows Intézővel megnyitni a Sajátgép helyett!
2008. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
Volt már hasonló kérdés, akkor a "hold" gombbal volt a gond. Ha be van kapcsolva, nem engedi, hogy tölts rá, vagy törölj. Próbáld ki, hátha csak erről van szó.
2008. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt a baja. Fogtam és amikor be volt dugva és próbáltam törölni kihúztam az USB-ből, így minden adat odaveszett a nem biztonságos eltávolítástól. Azóta megy mint régen.
2008. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én magam is vírusra gyanakszom, azonban a vírusirtó nem látja a lejtászómat, így nem tudom leellenőrizni. A lejátszó ugyanis nem úgy jelenik meg mint pl. egy pendrive, azaz a gép nem rendel hozzá betűt.
2008. okt. 24. 19:53
 5/5 anonim válasza:
Ha nem rendel hozzá betűt akkor próbálkozz az USB mód változtatásával a beállításokban. és így talán a vírusírtó tudja majd ellenőrizni.
2009. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!