Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg e két mp3...

Melyiket vegyem meg e két mp3 lejátszó közül?

Figyelt kérdés

[link]


mindkettő nagyon tetszik,eredetileg egy mezei mp3-at akartam, a 2.,Concorde lejátszó picit többet tud /elvileg/,de csak 2000-el kerül többe,nem tudok választani..tapasztalatok,javaslatok?


2008. okt. 24. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:

nem linkeli be úgy ahogy akartam,szóval beírom...

1.TELSTAR UFM102/2GB FM 7 990 Ft

2.Concorde mp4 2GB FM

2008. okt. 24. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés felmerült, akkor az olcsóbbat, ugyanis valószínűleg nincs igényed arra a plusz fukcióra, amit a drágább készülék nyújt, csak azért tetszett meg, mert csillog-villog. Tapasztalataim szerint amúgy az mp3 lejátszón az emberek úgy is csak zenét játszanak le, akármit tud, a többi funkcióra meg ott a mobil.
2008. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Electroworld-ben árulnak mp3-as lejátszót:


Sandisk 1gb, és 3990 Ft


Tehát van neve is, és nagyon olcsó és jó minőségű.

2008. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az csak 1Gb-os,már kinéztem megamnak ezt a másik kettőt,csak elbizonytalanodtam,azt hiszem az első mellett maradok,az első válaszolónak külön köszönöm,..:-)
2008. okt. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!