Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket választanád melyik a...

Melyiket választanád melyik a jobb, több tulajdonság? Xbox360 vagy Playstation3 vagy Wii? Mert szeretnék valamelyiken egy tökéleteset játszani. Melyik való játékhoz, egy tökéletes játékélményért?

Figyelt kérdés
Xbox360 v. Ps3 v. Wii? Mert unom, hogy a számítógépet mindíg újítani kell ahhoz hogy tudjak játszani vele egy jót!
2010. jún. 4. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Ps3-ra szavaznék. Az Xbox-al nem vagyok tisztában mit tud, de a Ps3-mal wifin tudsz netezni, lejátssza a blu-ray lemezt többek között. csak még mindig kúva drága..legalábbis nekem.
2010. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha van pénzed eredeti játékokra és multizni is akarsz, akkor ps3. Ha nincs erre pénzed, akkor xbox. Wii-t nem ismerem annyira, de úgy tudom gyenge a grafikája és kevés értelmes játék van hozzá. Ps3-nál meg xbox-nál nézd meg az exkluzívokat melyek jönnek be jobban.
2010. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

PS3- csak eredeti játékokat visz, ingyenes a multiplayer.

Lejátsza a Blu ray filmeket, ha ez szempont. Alapból van benne wifi.


XBOX360-Ha megberheled akkor viszi a másolt jáékokat. Fizetős a multiplayer(12000ft/év),csak eredeti játékkal tudsz multizni.


Játékélményben nincs nagy különbség.


A Wii-t felejtsd el! Rettenetes grafika, tök pontatlan, kicsit esetleges a mozgásérzékelés. A legtöbb játéknál csak zavaró, hogy hadonásznod kell. A Wii sports-ot meg megunod egy délután alatt.

2010. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igazi játékélményt akarsz akkor a WII mindent visz. A ps3 meg az xbox előtt csak ülsz és bambulod a tv-t meg nyomogatod a kontrollert. A WII-n meg a WII sports a legjobb.
2010. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a wii az télleg nagyon nagy hogy ilyen controllerjei vannak de az az igazság hogy ahhoz később jönnek ki a játékok vagy a jó játékok ki sem jönnek. Több arra költeni a készitőknek hogy ilyen controllerekkel lehessen irányitani és ezért inkább nemcsináják meg meg az időigényes hogy igy átformázzák a játékot mondjuk kijön egy játék 2010 ben és a wii re 2012 ben vagy később.
2010. jún. 15. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
10:12 vagyok én a wii spottal egész nap elvagyok.
2010. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!