Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lesz hosszú távon a sorsa...

Bubuka508 kérdése:

Mi lesz hosszú távon a sorsa a régi csöves rádióknak és az ezek restaurálásával foglalkozó tevékenységnek, valamint a sok értékes gyűjteménynek, ha megszűnik a hagyományos rádióadás és csak digitális adás lesz?

Figyelt kérdés
Ezzel óriási mennyiségű műszaki tudás fog veszendőbe menni, nem beszélve a sok, lassan vagyont érő készülékről, gyűjteményről, meg az ezzel foglalkozó tevékenységről, tudományról. Nagy kár volna érte szerintem, magam is ilyen "nosztalgiabolond" vagyok.
2018. jan. 6. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nosztalgiabolondok mindig lesznek, és szerintem a hagyományos rádióállomásokért sem kell aggódni egy darabig, attól, hogy az emberek otthon nem hallgatnak rádiót, például autóban még igen. Amúgy sok más vákumcsöves elektromos eszköz létezik még, amihez kell szaktudás, pl. csöves erősítők, amik soha nem fognak kihalni.
2018. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!