Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes megrendelnem? (több...

Érdemes megrendelnem? (több lent! )

Figyelt kérdés

Rendelnék egy E-Cigarettát Aliexpress-ről, de nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet. Szerintetek vámon átjöhetne, vagy valami baj lehet-e majd vele?


Link: [link]



2018. ápr. 5. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megnyitni,de sok idő mire megkapod,ezenkivül 22 euró felett vámköteles. Inkább rendelj a gearbest.com-ról,ott mindegy mennyi nincs vám,csak figyelj,hogy ne Kínából jöjjön,hanem europai raktárból.Vagy rendelhetsz nyugodtan,az amazon.de ről is,ott tuti nincs vám.
2018. ápr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy átmész Szlovákokhoz,ott rengeteg e cigi bolt van,neten rá tudsz keresni.
2018. ápr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még csak az kéne, hogy ilyeneket onnan rendelj. Veszélyes, gagyi minőségű, sokat kell várni, garancia nincs.

Inkább rendelj innen webáruházból, az is legtöbb szlovák, nincs vám, pár nap alatt megkapod.

2018. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fasttech-en találtam ezt: [link]

Nem akarok most perpillanat hatalmas pénzösszeget beleölni, csak kipróbálás szempontjából lenne rá szükségem.

2018. ápr. 5. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért alul adni sem szabad, mert ezek mind rosszak, vagy éppen veszélyes a töltőjük, rizikó.

Én ilyesmit csak Magyar oldalról rendelek, rendes garanciával.

2018. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonlót kapsz a sarki dohányboltba,felesleges rendelni. Azt hittem komolyabbat akarsz. Ezt nem fogod szeretni,hamar lemerül,tankot kell cserélni,ez nem jó vétel hidd el. Kezdésnek én ezt ajánlanám,igaz több mint amit belinkeltél,de sokkal jobb,kezdőknek is. Olvass utána.

[link]

2018. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!