Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgép? Nikon...

Melyik fényképezőgép? Nikon COOLPIX L22 vagy Canon PowerShot A490 vagy Fujifilm FinePix AV100?

Figyelt kérdés

A Canon 10, a másik kettő 12 megapixeles. A Nikon pozitívuma a nagy LCD kijelző, a Canon pozitívuma a 15 másodperces záridő, a Fujifilm pozitívmuma a HD videó és az alacsony ár.

Canon: 23.600 Ft

Nikon: 22.900 Ft

Fuji: 18.000 Ft


Ki melyiket venné meg? MIÉRT azt?


2010. jún. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy NE a megapixelek alapján dönts, mert az parasztvakítás ebben a kategóriában.


Elég jól kiemelted a különbségeket, nyilván ezek jelentenek neked valamit. Már csak azt kell eldöntened, hogy a három közül neked melyik a legfontosabb funkció.


Jómagam a HD videó miatt mindenképpen a Fuji-t venném meg a három közül.

2010. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egy adalék a vásárláshoz. Ha már említetted a 23.600 Ft-os árat, mint lehetőséget, akkor megfontolásra ajánlanám a Fujifilm J27-est (23.900 Ft-os áron is láttam...) Az általad sorolt 3 gép valamennyike elemről működik. A J27-es akkuról. Nekem elég kedvezőtlen tapasztalataim vannak az elemes gépek üzemidejével kapcsolatban. A J27-esünk igen jól bírja a strapát, és tudásban is nagyon jó!
2010. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aksis készüléket biztos nem veszek. Ha lemerül, nem tudom azonnal kicserélni hacsak nem veszek hozzá +10.000 forintért egy tartalék akkut.

Egyébként vannak 2900mAh-s újratölthető elemeim, jól bírják a strapát.

A Fujival csak az a bajom, hogy ha nem készít jó képeket, akkor hiába tud hd-ban videózni...


Egyéb ötlet? Mások véleményét is várom!

Köszi!

2010. jún. 19. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ne várj csodát árkategórián belül. Egy ~20 ezer forintos gép ugyanolyan képet készít, legyen akármilyen márkájú.


Egyébként én is az akksis megoldás híve vagyok. A kis kompaktom (Casio EX-Z750) 5-600 képet simán készít, olyan jó az akkumulátorja.

2010. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nikon L22-m van, és én is azért választottam ezt, mert nem profi gép kellett, és főleg, mert elemes, ne akkumulátoros. Szerintem nagyon jó minőségű képeket csinál. Ha a laptopra felmásolom a képet, és felnagyítom, még mindig tiszta és nem kockás, vagy homályos.

Végül milyent vettél?

2010. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!