Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elakadtam a Lego Marvel Super...

Elakadtam a Lego Marvel Super Heroes nevű játékban, valaki segítene? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Minden embert , járgányt megszereztem amit csak lehetett és azokat az arany bigyókat és sten Lee fejeket is már csak pályák maradtak abból is csak egyet nem csináltam még meg.200 arany bigyula kell hozzá és nekem 184 van.De mivel nem tudok többet szerezni ezért a pálya se lesz még se új emberek S járgányok.Hogy szerezzek arany bigyulákat?

#karakter #Lego Marvel Super Heroes #járgányok #aranybigyulák #segítsen valaki pls
2018. aug. 14. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy Dlc-t (kiegeszitot) kell venned ahhoz,hogy feloldj egyes tartalmakat?
2018. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá
2018. aug. 17. 08:36
 3/8 zeus a kutya válasza:
A lego pénzeket is összeszedted a true believer-hez?
2018. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen
2018. aug. 21. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol szerintem irja a statisztikad,ott talan irja azt is ,hogy mi hianyzik. Mas otletem nem nagyon van
2018. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írja hogy mi hiányzik de egyszerűen nincs több amit még lehetne szerezni.Végigmentem az összes pályán és a térkép sem jelez semmit
2018. aug. 21. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy titkos helyen kell "teleportalni" ,azert nem jelzi ,mert nincs azon a palyan ahol eppen vagy. Ha nagyon fontos erdemes lenne 100%-os vegigjatszast nezni minden egyes palyarol. Ha idoigenyes is ,igy mindenkepp meglesz
2018. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi már megvan eddig nem tudtam hogy lehet azt a bizonyos free play lehetőséget használni de most már megvan és mehetek is az új pályára szóval köszi de tovább jutottam
2018. aug. 22. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!