Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDD-s dvd-ről lehet külső...

HDD-s dvd-ről lehet külső merevlemezre menteni?

Figyelt kérdés
DVD írója nem jó, de szeretném a filmeket, amiket felvettem vele, át lehetne menteni valahogyan valamire.
2018. aug. 30. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

HDD-s dvd


óriási!!!!

2018. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy jobb, hogy Samsung DVD -HR753 RW-R HDD 160 GB?
2018. aug. 30. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

HDD-s DVD vagy HDD-s DVD-recorder nem teljesen ugyanaz.

DVD csak egy lemez ugyebár. Ráteszel a lemezre egy HDD-t nehezéknek?

Azt tudható, hogy a szolgáltatói set top boxok merevlemezein titkosítva tárolják az adatokat, ennek szerzői jogi oka van.

DVD-recordert nem is piszkáltam ilyen szempontból, még csak nem is olvastam róla, nem olyan gyakori állatfaj szervizben sem.

Tehát mit tennék? Betenném egy számítógépbe és megnézném, hogy mit mutat.

Bár szokták mondani, hogy főleg a Windows-zal vigyázni kell, nehogy firkáljon valamit a lemezre és ezáltal problémát okozzon, de akkor azt is ki lehet védeni, ha valaki tart tőle.

2018. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!