Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Wacom Bamboo Pen (CTL-470k)...

Xxvivixx kérdése:

A Wacom Bamboo Pen (CTL-470k) -t érdemes venni, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő vagyok és hobbi szinten szeretnék rajztáblát használni, jó a wacom bamboo pen? Viszonylag olcsót szeretnék és a wacomról írnak a legtöbb jót vagy van jól működő más márkájú rajztábla?És ha igen mik a tapasztalok? Min.25000

2018. szept. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy elég régi modell, meglep, ha egyáltalán találsz még ilyet (kivéve ha használtról beszélsz). Nekem az első táblám hasonló volt, természetesen még ma is jónak számít, kezdésnek elmegy, de a legnagyobb baj nem a kora, hanem a mérete. Neked is, mint ahogy mindenkinek, aki tábla vásárlás előtt áll, azt ajánlom, hogy gyűjts még egy kicsit, és egy közepes méretű Wacomot vegyél. Kicsivel is el lehet lenni, de ha közepeset veszel, azt biztos nem fogod kinőni másfél-két év múlva. Utána ha nagyon bejön a digital art, akkor már csak esetleg egy Cintiq lesz a következő, ami "kicsit" magasabb árkategória.
2018. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor még nézegetek más fajtát :)
2018. szept. 24. 14:55
 3/3 anonim válasza:
Én a wacom intousokat ajánlanám, ilyenem van,és nagyon jó :D
2018. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!