Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopomon nem nyílik ki a...

A laptopomon nem nyílik ki a tálca amin a lemezt kell betenni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld nyomogatni a gombját körömmel, utána Windowsban is lehet próbálkozni (jobbklikk a meghajtóra, tálca kiadása, vagy ilyesmi), vagy egyes programokkal is lehet ilyet csinálni.

Ha feltételezzük, hogy reagál rá. Asztali gépnél van ilyen szoftveres lehetőség, laptopon még nem próbáltam.

Utána jön az, hogy hibás és javításra szorul.

2018. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2018. okt. 30. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak beragadt valamitől vagy a kiugrató gombja ment tönkre. Tapasztalatim szerint a laptopokon a tálca csak kiugrik és nem motorikusan nyílik ki, a te és hasonló esetekre van kialakítva rajta egy nagyon kicsi lyuk, abba dugj egy tűt és ki fog pattani :)
2018. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, az első válaszban ezt a kis lyukat elfelejtettem, illetve asztali gépnél teszteltem valamikor, de most látom, hogy laptopon is van.

Ki is próbáltam, nyitja.

2018. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!