Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A sima, nem FPV-s drón kamera...

A sima, nem FPV-s drón kamera hogyan rögzít felvételt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a drónomhoz másik kamerát ami viszint nem FPV-s, vagyis nem ad élőképet, hanem SD kártyára ment. Ilyenkor egyáltalán nem is láthatom mit vesz fel és mit akarok lefotózni? Automatikusan indul a felvétel ha bekapcsolom a drónt...? Nem értem... Segítsen egy nálam jobban hozzáértő. Köszi

2018. nov. 21. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Gyakori,hogy a drónra tépőzárral(olyannal mint az akut) rögzítessz,pl egy gopro hero session kamerát,tudod,azt a kis kocka alakú sz@rt,ha drága,vegyél hasonmást,előre eladott komplett drónokhoz külön ilyen kamera van,márka szerint sajnos nem ismerem,de azt tudom,hogy ott is az alapelv,hogy úgy működik mint a gopro session,vagy vehetsz másmilyen kamerát,de akkor,nem tom mi a neve,flighcontroller,vagy alaplap,de az,amire mindent raforassztassz,van olyan,amihez lehet venni kamerát,vagy kompatibilis másfalytával,mint az élőképes.
2018. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*J
2018. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ad előképet akkor sajnos valóban nem láthatod majd mit vesz fel.

Az fog kamerákhoz lehet venni ebay-en olcsón ilyen analóg bemenettel rendelkező mini DVR-t ami fogad és kártyát és persze van kimenet is a TX irányába.

A minőség olyan lesz amilyen, viszont ezzel a megoldással láthatod a képet.


Bizonyos akciókamerákban van analog out funkció. Olyan a GoPro de az SJcam is. Általában usb-n adja ki, kell hozzá egy kábel erre a célra( szintén nem nagy összeg), és ekkor már látod mit rögzít.

2018. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az FPV kamerákhoz*


Bocsánat, a billentyűzet nem ismerte valamiért, én meg nem olvastam át rendesen, és mint látjuk kijavította hülyeségre xD

2018. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sok drónon a távirányítón van egy nyomógomb aminek a megnyomásával készít egy fotót. a kamera meg zölden világit de mikor a fotó készül egy másodpercig pirosan világit. így azt legalább látod hogy a drón megkapta a jelet s fotózott.

s van lehetőség videózni is egy másik nyomógombbal indul ill. áll a videó s videózás alatt pirosan villog a kamera.

2018. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!