Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy PS4 játékot...

Norbika12345 kérdése:

Ha veszek egy PS4 játékot ps-storeban akkor az örökre megmarad?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy például 10 év múlva is szeretnék vele játszani akkor ugyan úgy le tudom tölteni stb? Válaszokat köszönöm!

2018. nov. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Viszont nekem volt olyan hogy egy nemhasznalt fiokot 2-3 ev utan toroltek (jott rola email is) ,de azon mondjuk nem volt semmi jatek ,tehat lehet ,hogy ha vasarolsz rajta (sot ,valoszinunek tartom) akkor nem fogjak torolni az ido elorehaladtaval sem.

2018. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sokat segített ugyanis nem tudtam hogyan éri meg jobban(lemez vagy digitális) de akkor igy jobban járok!
2018. nov. 26. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

A digitalis a tarhelyed foglalja (ha le van toltve es jatszol vele) a lemezes pedig a polcon a helyet. A polc olcsobb mint a winchester ,viszont ha a lemez tonkremegy ujat kell venni. A lemez altalaban olcsobb ,mint ha storebol venned ,meg hat ugye lehet hasznaltan is venni.

A digitalis verzioval viszont biztos lehet valahogy trukkozni,hogy a haverod is tudjon vele jatszani. A lemezest lehet cserelgetni.

Boven vannak ervek/ellenervek eldontheted ,hogy mi a jobb neked.

2018. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából könyvtárba ugyis benne van,bármikor letölthető, es nagyrészt ugyis ilyen nagy leárazásoknal vásárlok a storeban.
2018. nov. 26. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
amíg sony nyújtja a szolgáltatást
2018. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha storebol vásárolok avval bármikor tudok játszani nem függ ps plustól?
2018. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit megvettel az a tied. Ha le van toltve akkor barmikor tudsz vele jatszani ,ha nincs letoltve akkor nyilvan net kell a letoltesehez.
2018. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!