Az apple tv 4k-n milyen tv alkalmazások futnának?

Figyelt kérdés
A telekom szerint a tv go nem fut. Érdekes mert tőlük venném erre a célra. Milyen szolgáltatónál érdemes előfizetni?

2019. jún. 9. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit szeretnél?
2019. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyományos csatornákat is tartalmazó app-ot kettőt tudok. Az egyik az Itt-ott TV, a másik a Telenor MyTV. Mindkettő csak netes előfizetéseket kínál, tehát csak akkor érdemes így használni, ha mondjuk a telekomos TV-t lemondod :-)


Ezen kívül néhány tematikus csatornának (pl. Eurosport), vagy streaming szolgáltatónak van AppleTV alkalmazása (HBO Go, Netflix - kb. ez a kettő érhető el Magyarországon is).


Az Apple saját TV szolgáltatása nagy valószínűség szerint idén hozzánk nem fog érkezni, de legalább is erre nem fogadnék.


Az összes többi iOS-t amúgy támogató TV app úgy tud működni, ha az AppleTV-re tükrözöd (de ehhez kell egy iPhone, egy iPad, vagy egy Mac). Működik, minőségre is OK (ilyenkor nem a telefon felbontásán stream-el), de az élmény nem az igazi..

2019. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telenor mytv nagyon faszán megy rajta, hbo go szintén, már csak ezekért is megéri, én ezeket használom.
2019. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem korlátlan tvgo előfizetésm van és olyan helyn használnám ahol nincs se tv se internet csak mobilnet. A telekom nem számol adatot a tvgo használatáért.
2019. jún. 12. 13:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Hülyeségnek tünt ez az appletv inkább vettem egy ps4-et.
2019. jún. 15. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!