Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG tv-vel veszek fel adást...

LG tv-vel veszek fel adást külső vinyóra, miért nem tudom lejátszani?

Figyelt kérdés
Készít a külső vinyómon egy REC nevű mappát, és abban vannak fájlok, aminek a kiterjesztéséhez "fájl" van írva, nem pedig mpeg, avi, mp4 stb...ha átnevezem .avi-ra vagy bármi másra ami videó formátum, nem játsza le. Hogy kéne életre keltenem ezeket a fájlokat? Biztos szépen vesz fel, mert becsületes mérete van a fájloknak főleg ha sokáig megy a felvétel, csak sajnos így használhatatlan. A tv nem okos tv, egy 108cm-es LED. Köszönöm előre is!

2019. jún. 25. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Elfelejtheted, titkosítva rögzíti a műsort, a tartalomgyártók elvárásainak megfelelően.

Még másik ilyen TV-n sem tudod lejátszani, mert a titkosítás kulcsa egy hardveres azonosítóhoz kötődik.

2019. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Hogy kéne életre keltenem ezeket a fájlokat? "

Egy varázslóra lesz szükséged.

2019. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Csak azon a TV-én tudod lejátszani amivel felvetted.Semmi mással, még ugyanolyan tipusú verziójú TV-vel sem.
2019. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azzal a tv-vel nem tudom lejátszani amivel felveszem. Pedig csak azon nézném a felvételt semmi máson. Lehet felkeresem az LG szervizet mondjanak valami okosat.
2019. jún. 26. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért mem?
2019. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"aminek a kiterjesztéséhez "fájl" van írva"

Csak így lazán magyarul és ékezetes á betűvel?

2019. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tozser ***** válasza:

Én ugy tudtam hogy a különböző "ragadvásny" jelzi azt MIT KELL VELE CSINÁLNI, KEZDENI.Az általad irt REC például-

vagy a fájl elnevezés igy á..Á betűvel biztos hogy nem egy elfogadott parancs(szó) sehol sem használt és a PC

-vagy bármi- nem tudja mit kezdjen vele. A TV csak az kinyitott fájlokat ismeri, de azt nem kap.Miért kell másmilyen "módot" adni neki?

2019. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!