Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha letilt engem valaki a...

Ha letilt engem valaki a Facebookon, akkor egy idő után feloldódik magától a tiltás?

Figyelt kérdés
Ugyanis ha nem, akkor valószínűleg az illető oldotta fel több hónap után. Ez esetben azt nem értem, miért oldotta fel? Akar még tőlem valamit?

2019. nov. 13. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem oldódik fel magától.

A fejébe nem látok, a többi kérdésre nem tudok válaszolni.

2019. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy ez egy utalás arra, hogy írjak neki?
2019. nov. 13. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem oldodik fel magatol,o oldott fel.

Logikam szerint nem utal arra hogy felkeresd mert honnan venne hogy egyaltalan nezegeted-e hogy feloldott vagy sem..

En regen duhomben letiltottam az expasimat mielott szakitottunk,aztan par het mulva hianyzott es feloldottam de csak azert hogy nezegessem az adatlapjat,van e vajon valakije.

2019. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Ez a letiltósdi önpofánrúgás is egyben, mert ha valakit letiltasz, akkor az bekerül a tiltólistádra, és akárhányszor megnézed, ott fogod látni a nevét, nem menekülhetsz előle. Szóval nem sok értelme van.
2019. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet már nem haragszik rád. Egy próbát megér.
2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak fb az egyetlen kommunikációs csatorna. Máshol is lehet keresni, ha bekülni akarol.
2019. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!