Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék emberekkel...

Hogyan tudnék emberekkel ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt időben köddé váltam sok ember számára, mert sajnos szétváltak útjaink, éljük életünket. Alig maradt valaki barát mellett, akivel jót beszélgethetnék, sörözhetnék. Az a pár ember éppen patkolatban van, tehát kevesebb az idejük. Na mar most én szeretnék új embereket megismerni es esetleg egy új társaság része lenni. Sajnos sok az ilyen pesti sznob. Egy-két ember próbált magával vinni egy teljesen ismeretlen társaságba, de nem tetszett a rúgjunk be és mit tudom én mit szívünk fel egy téren történet. Tehát lényegen hol tudok személyesen új emberekkel megismerkedni? Interneten nem szeretek ismerkedni, mert ott bárki lehet az ember és amúgyis nem vagyok egy facebookos típus. Szoktam járni kondiba, de ott kb mindenki jóval idősebb nálam. Tehát mégegyezer, hol lehet személyesen ismerkedni? Bármilyen ötletet szívesen megfogadok.


Köszönöm



2019. nov. 18. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Pedig neten olyan embereket is megismernél akikkel amúgy soha nem találkoznál. Nem kell örökre csak irogatni, miután beszéltetek egy kicsit találkozni kell. Én is így csinálom, bejött, a párom is így ismertem meg, ma már együtt élünk.
2019. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem fontos hogy közel lakj. Tehát szomszédok munkatársak jöhetnek számításba. Hol laksz?
2019. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kevin064 ***** válasza:
Kor, hobbik, hol laksz ?
2019. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem lehet írni...
2019. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!