Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is volt már olyan...

Vanitas kérdése:

Veletek is volt már olyan hogy bármilyen ok nélkül ignorált és nem válaszolt az üzeneteit ekre egy barátotok minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Mondjuk itt olyan emberre gondolok akivel éveken át tartó barátságotok volt napi szinten hogyan kezel tétek ezt minek tudtátok be.

#legjobb #probléma #barátság #ignorálás #barátok eltűnés #nem válaszolás
2020. jan. 6. 00:37
 1/6 anonim válasza:
Kérdés itt az is, hogy mennyi ideje nem válaszol?Egy órája, egy napja vagy egy hete?Ha ez csak rövid ideje tart akkor szerintem nincs okod aggódni.Ha régebb óta betart neked mint mondjuk 1-2 nap akkor érdemes elgondolkodnod azon,hogy tettél-e valami olyat amivel megbánthattad, vagy esetleg ő tehetett-e olyat amivel megbánthatna téged és ezért inkább próbál elkerülni.Sok dologtól függhet.De próbáld valahogy elérni,mert az ilyen ügyeket csak egy beszélgetés tudja helyrehozni. :)
2020. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm nem ír vissza már 2 napja. Engem annyira nem foglalkoztat ha tudom hogy semmit nem tettem. Amúgy simán előfordulhat hogy csak abban a pillanatban ignorálta az üzenetet amikor megkapta, később meg már elfelejtette.
2020. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Nálam megszokták, hogy eltűnök.

Pl projektbe, alkotásba elmerülök s van hogy be is alszok a végén, majd másnap írok.


Esetleg éppen utazok , bealszok, másra kell figyelnem.


+ Ha valakivel beszélek, párommal program van, akkor a telefon nem létezik számomra.

(Csak vállalkozással kapcsolatos bejövő hívásokat fogadom)


Hosszú ideig az olyat ignorálom, aki nyűg s nem fogja fel az után se, hogy elmondtam neki a képébe...


Páromra mindig figyelek, mindig első helyen van(!), 4 személyre pedig fontossági sorrendben.


Neked kell tudnod miért vagy ignorálva, mióta, mi okból s lehet személyesen kell megkérdezned.

2020. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már. Tudtam, hogy semmi olyan nem csináltam, ami miatt jogosan haragudhatna rám. Azt is tudtam, hogy azért csinálja, mert azt várja, hogy majd én írok neki, hogy "mi a baj, megbántottalak valamivel?", vagy ész nélkül bocsánatot kérek majd (nem is tudom, miért) és könyörgök, hogy mondja el, hogy mit tettem ellene. Na ebbe nem mentem bele, simán csak tudomásul vettem, hogy nem kíváncsi rám és azóta nem tartom a barátomnak, nem vagyok vele kapcsolatban.
2020. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy mindenki ilyen kedves és megértő De ő már volt olyan üzenetem amire fél éve nem válaszolt, konkrétan az hogy szia hogy vagy vagy valami ilyesmi. Egyébként én Külföldön dolgoztam ő pedig az országban egyébként is tőlem messzebb városba jár egyetemre de pont ezért tartanám fontosnak hogy kommunikáljunk És volt már olyan hogy elmentem a lakásába szó nélkül mert nem reagált semmire és akkor kiderült hogy depressziós volt. Volt valami problémája de azt hittem hogy utána minden olyan lesz mint előtte illetve nem azt mondom mert nincs annyi időnk már egymásra. De szeretnék néha vele beszélgetni de nem lett olyan és még jobban ignorált ugyanúgy.
2020. jan. 7. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Bár ez egy elég összetett dolog. Fiúbarát egy betegesen féltékeny barátnővel. Ez a bizonyos barátnő engem rendre le szokott tiltani a srác profiljáról és a 10-ből 9-szer visszavett a srác még aznap. Most viszont egy éve nem teszi. Szóval valószínű,hogy most tényleg ő tiltott le és nem a csaj. Oka nem volt rá,mert nem tapadtam sose annyira,hogy ehhez kelljen folyamodni,megbeszéltem vele már régen,hogy ha zavarom a barátnőjét,akkor én hajlandó vagyok félreállni,csak akkor tisztességesen,korrekt módon köszönjünk el egymástól,hiszen azért 7 évig barátok voltunk,vagymi. Erre a semmiből letiltott. Biztos valami szörnyűséges oka lehetett...
2020. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!