Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek van ellenkező nemű...

Akinek van ellenkező nemű barátja?

Figyelt kérdés
ha több éve megvan a barátság, ha 30 feletti vagy, miről szól a barátság, mivel töltitek közösen az időt? Milyen gyakorisággal? Nem gondoltál-e rá, hogy milyen lenne, ha több is lenne köztetek?

2020. máj. 5. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Egy fiú barátom van 12 éves korom óta. Most 37 vagyok. Mindketten családosok. Sosem akart egyikünk sem többet. A párjaink jól kezelik. Évi 3-4 találkozunk családosan, hol ők jönnek, hol mi utazunk hozzájuk.

De szoktunk együtt koncertezni, vagy vacsizni kettesben. Az évi 5-6 alkalom.

Ő elég introvertált, nincs jóba a tesójával, így nagyjábol én vagyok az egyetlen kapocs a gyerekkorához. Nagyon okos srác volt mindig, mindig jó vele találkozni. Semmi vonzalom. Az unokatesóimmal vagyok ilyen kapcsolatban.

2020. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Kettő is van, harmincasok vagyunk, az egyikkel 10, a másikkal 12 éve ismerjük egymást. Az egyikükkel lakótársak is voltunk 2.5 évig. Most már messze élünk egymástól, de amikor egymás városában járunk, akkor ugyanolyan programokat szervezünk, mint a női barátaimmal. Beszélgetünk, kirándulunk, turistáskodunk, kajálunk, beülünk sörözni, nagyobb társaságban szabadulószobába, moziba, étterembe járunk, évente egyszer közösen a nagy társasággal elutazunk valahová. Videochaten beszélgetünk, ha baj van, számíthatunk egymásra. Nekem sosem jutott eszembe, hogy lehetne bármi több, egyáltalán nem vonzódom hozzájuk. Az egyikük meleg, tehát szerintem neki sem jutott ez eszébe :D A másiknak pedig egyáltalán nem vagyok az esete, ill. nem jelezte, hogy valaha gondolt volna bármi többre és sosem viselkedett úgy, szóval bár nem garantálhatom, szerintem neki sem. Amíg egy városban éltünk, minimum hetente összefutottunk, átjárkálunk egymáshoz, most a távolság miatt ez évi 3-4 alkalom, de két-háromhetente bvagy havonta videózunk.
2020. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Munkáról, családról, párkapcsolatokról szoktunk beszélgetni. Találkozni kb 3 havonta találkozunk (mondjuk most épp nem a járvány miatt), beszélgetni heti szinten szoktunk messengeren.


A közös program általában sütögetés, kocsmázás, beszélgetés szokott lenni. Sosem gondoltam rá, hogy több legyen köztünk, külsőre abszolút nem jön be és az életvitele sem teszi épp alkalmassá egy kapcsolatra.

2020. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Főiskolás koromban volt, aztán a suli végeztével másfelé sodort minket az élet, úgyhogy barátból ismerőssé kopott az ismeretségünk. Soha nem akartunk egymástól semmi többet, nem volt vonzódás, ráadásul ő középiskolás kora óta bele volt zúgva valakibe, csak egyikük sem mert közeledni a másikhoz, ma már házasok, gyerekkel, egy kicsit én is segítettem, hogy összejöjjenek, mert tőlem kért tanácsot, örülök nekik. Időnként látom, mi van velük és a gyerkőccel, már útban van a kistesó.
2020. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Összeülünk kávézni, bográcsozunk, grillezünk, elmegyünk valamerre kikapcsolódni, bulizni.


2 nagyon jó férfibarátom van, az egyik külföldön él, így vele sajnos csak félévente tudjuk ezt megejteni.


A másik jó barátommal pedig havonta 1x összeülünk.


Nem, nem gondoltam rá. Én házas vagyok, nekik is vannak kapcsolataik. Az egyikkel 15 éve vagyok barátságban, a másikkal 10 éve. Gyakran csinálunk négyesben is programokat, én is jóban vagyok a barátnőkkel, a férjem is jóban van a barátaimmal.

2020. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!