Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Köszöntsem fel vagy nem ?

Köszöntsem fel vagy nem ?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem beszélünk a volt legjobb barátnőmnél, de most lesz a szülinapja. Ő felköszöntött szulinapomkor.En is köszöntsem fel ?

2020. júl. 6. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy köszöntsd fel. Nem kerül semmibe megírni egy üzenetet és elküldeni.
2020. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja és írd meg azt is, hogy hiányzik neked.
2020. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert elég csúnyán váltunk el. Három évnyi barátságot dobott a kukába a telefonban és cserben hagyott a legnehezebb időszakban, ezért nem tudom hogy köszöntsem e fel. Azon is meglepődtem mikor ő köszöntött fel.
2020. júl. 6. 14:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lesz az utolsó amit meg fogok írni neki miután szarban hagyott.
2020. júl. 6. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ezt írjad jányom. Haragszol rá, rosszban vagytok, cserben hagyott, nem akarsz vele kibékülni, akkor meg minek köszöntenéd fel a szülinapján??
2020. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. Így más. De ez is azt mutatja, hogy neked kell tudni, nem idegenektől tanácsot kérni.
2020. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen nekem kéne tudni de én csak azt kérdezem hogy a helyemben mit tennétek ?

Igen cserben hagyott

Én már soha nem tudnék neki megbocsátani ez tudom de nem mintha őt ez érdekelne mert amióta cserben hagyott csak szulinapkkor koszontott fel és ennyi és akkor is hidegen hagytam szóval nem értem minek köszöntött fel

Illendőségből ?

Ezért kérdezem hogy akkor írjak neki egy boldog szülinapot és annyi vagy hagyjam az egészet ?

2020. júl. 6. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Minden esetre az, hogy már a szülinapja előtt ez a kérdés foglalkoztat, azt jelenti, hogy nem hagy nyugodni ez vele kapcsolatban. De ha nem tudsz (vagyis nem akarsz) megbocsátani neki, akkor inkább el kellene felejtened.
2020. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!