Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg durván sértő, amit...

Tényleg durván sértő, amit tettem vagy a barátnőm fújja fel?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hónapja történt, hogy egy szombat este rám írt egy barátnőm, hogy a barátjával mennek koktélozni és nincs-e kedvünk a barátommal csatlakozni. Írtam neki, hogy a barátom sajnos nem ér rá, max.én tudok menni, de én meg mamámnál vagyok és sok idő lenne még haza menni és összeszedni magam. Erre írta, hogy nem baj, menjek ahogy vagyok, úgy sem puccos helyre megyünk. Szóval nagyon nem buli szerkóban voltam, mamámhoz nyílván olyan öltözékben megyek, mint bárhova máshova. Akkor este nem is volt semmi gond, nekem úgy tűnt jól elvoltunk. A viselkedése kicsit másabb lett a lánynak, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert sokszor érdekesen áll másokhoz. Ma viszont visszahallottam közös ismerőstől, hogy szidott engem neki, mert elvileg aznap olyan felsőben találkoztam velük, ami mélyen dekoltált, és nem tetszett neki, hogy így mutatkoztam a barátja előtt. Valóban nem egy garbóban mentem a 30fokban, de azért leribizni emiatt szerintem kicsit erős. Próbáltam vele tisztázni, hogy első sorban miért is nem nekem mondta a problémáját? Elkezdte mondani, hogy neki rosszul esett, hogy a barátja végig a mellemet nézhette, mert nem azért hívtak, hogy az arcukba toljam. Egy sima fekete felsőről van szó, ami valóban dekoltált, de amikor elindultam benne otthonról nem is tudtam, hogy találkozni fogok velük, de egyébként lehet, ha tudom is ezt veszem fel, mert megsem fordult a fejemben, hogy ő így kiveri a balhét miatta. Kicsit összevitáztunk és őszintén leírtam neki, hogy mennyire jó lehet a kapcsolatuk, ha ekkora gondot okoz, hogy a barátja látott egy dekoltázst, és letiltott válaszul. Elég kellemetlen ez az egész mivel munkatársak vagyunk. Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérnem, amiért ilyen felsőben találkoztam velük és ez őt bántotta vagy felfújja a lány és mivel elhordott másoknak inkább örüljek, ha vége ennek a "barátságnak"?
2020. szept. 9. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felfújja a dolgot a csaj. Örülj hogy megszabadulsz tőle
2020. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy megszabadultál egy ilyen hisztérikától.
2020. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődet felejtsd el. Ha elmennek sétálni a palijával szemkötőt rak fel neki vagy mi? Féltékeny rád mert jobban nézel ki nála vagy csak szimplán nagyobb a melled mint az övé? Elmebaj. Hagyd a fenébe. Ha neki ennyit ér a barátság akkor az nem is az.
2020. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csaj féltékenysége valószínű önbizalomhiányból fakad, ezt a terhet nem neked kell cipelni, örülj neki, hogy kiderült, milyen is valójában.
2020. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom észrevette ahogy a pasija a melleidet nézi. :D

Ennyi... instant bann mindkettőre, örülj hogy megszabadulsz tőlük.

Nem veled van a baj.

2020. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy hisztérika, nem tehetsz róla hogy ebben látott a fickója, ő akart azonnal találkozni. Nem barátnőd az ilyen.


Egyszer régen velem is történt hasonló.

15 éve, akkor voltunk 25 évesek a barátnőmmel. Nekem több éve megvolt az akkori pasim, ő egy viszonylag újjal járt. Kettesben beszéltük meg a csajbulizást, ennek megfelelően brutálul öltöztem fel, brutál dekoltázs pushuppal, kb 30 centis miniszoknya, na most kirúgunk a hámból, gondoltam (a barátnőm is nagyon csinos volt akkoriban, gondoltam majd bolondítjuk a pasikat mint tinikorunkban ☺)

Na basszus elhozta a pasiját!! És úgy volt öltözve mint egy vidéki tanítónő. És csak beültünk valami kávézóba. Eszméletlenül kellemetlenül éreztem magam órákig! És qrva dühös voltam rá de se ott, se később nem mondtam semmit.


Nem tudtam magam takargatni sem mert nem volt nálam kardigán, nyár volt. Egyébként nem bámult a pasija, sőt bunkó volt, megeresztett néhány viccesnek szánt megjegyzést.


3 évvel később csúnya véget ért a barátságunk, örökre, nem ez vagy ilyesmik miatt, de felemlegette ezt az esetet! Hát köpni nyelni nem tudtam, mondtam mi van?! Buli volt a terv kettesben, a tudtom nélkül hoztad el a pasid, nyilván nem öltözöm rúdtáncosnak ha tudom hogy vele megyünk kávézni! De csak nyomta a sódert hogy ott illegettem magam neki aligruhában.

2020. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az en baratnöim meg siman at is öltöznek egymàs pàrjai elött egymàsnàl. Ehhez kepest ez semmi
2020. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon primitiv, kulonosen azok utan, hogy vazoltad, nem tudsz atoltozni.

En inkabb megkonnyennulnek, hogy oke, nem nekem kellett dobnom. Koszonesen kivul nem probalnek joba lenni.

2020. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!