Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az ismerősöm...

Szerintetek az ismerősöm nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben ismerkedtem meg egy emberrel, akivel először csak leveleztünk, aztán december óta már személyesen is egyre többet találkozunk. Kétszer kirándultunk, először Tokajba, azután Kékestetőre. Feltűnt, hogy mindkét alkalommal megkért, hogy facebook-profilkép céljából csináljak róla fényképeket. Legalább 20 kép készült róla, ami közül nagy nehezen kiválasztott egy képet, de előtte órákon át szerkesztgette, hogy a fény, a háttér, stb. megfelelő legyen. A Kékesen készült képek közül egy se lett jó szerinte, holott nekem több kép is tetszett. Tulajdonképpen nem is a hely, a látvány érdekelte, hanem az, hogy róla minél előnyösebb fénykép, sztárfotó készüljön. Ehhez képest rólam 1-2 képet készített csak. Egyébként az ételben is rendkívül válogatós, például az se mindegy, hogy a mustárt hogyan teszem a virsli mellé, a mirelit pizzát pedig meg se bírja enni. Emellett a legdrágább boltokban veszi a ruháját, csak azért hogy felvágjon vele. A társalgásaink 90 %-ában az ő érzelmi élete a téma, az enyém a maradék 10 %. Ha adok neki valamit, vagy meghívom ebédre, sohasem viszonozza. És a legdühítőbb, hogy kikéri a tanácsaimat, és folyton azzal jön, hogy más barátja jobb tanácsot adott, holott én is ugyanazt mondtam csak más szavakkal. Úgy érzem állandóan versenyeztet és minél többet teszek érte, annál szarabb vagyok a többi barátjával szemben. A múltkor szóvá tettem neki pár dolgot, ami nem tetszik, erre provokált, és amikor sértő kifejezéssel éltem, azt mondta lezárja ezt a kapcsolatot, amit magamnak köszönhetek, és ráadásul még nárcinak is nevezett.

2021. jan. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor örülj neki, hogy lezárta a kapcsolatot.
2021. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ferfi-ferfi baratsag?
2021. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. jan. 29. 22:22
 4/8 ...Laci ***** válasza:
92%
Igen. Az.Nagyon nehéz eset. Jobb ne pazarolni időt vele.
2021. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverod egy gyökér! Szard le. Az a legjobb amit tethetsz! Tapasztalat. Nekem is volt hasonló, de én amint úgy érzem hogy rossz hatással van rám egy ember megszakítok vele minden kapcsolatott. Lehet nyers vagyok, de legalább nem hagyom hogy lehúzzanak az ő szintjükre.
2021. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ennyiből még nem lehet megállapítani
2021. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az tűnt még fel, hogy rendkívül lekezelő, fölényes tud lenni, és sokat sérteget, butának nevez, de volt már rá példa hogy f@szfejnek hívott, csak mert nem értettünk egyet egy kérdésben.
2021. jan. 29. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A nárcizmus az egy spektrumos zavar, azaz különböző fokai vannak. A cimbinek nem kevés volt szerintem, de legjhobb, ha teljes no contact.
2023. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!