Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz, ha a barátom...

Szerintetek gáz, ha a barátom elmondása szerint A B D L beállítottságu és több személyre szabott neki gyártott felnőtt méretü bébiruhát is rendelt már magának?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 22:48
 1/2 anonim válasza:
52%
Szerintem nincs ezzel különösebb baj, manapság már mindenkinek mindenféle fétise van, nem lehet már meglepődni semmin :D Közeli ismerőseimnek is a legváltozatosabb igényei vannak, például egyik csigákat szeret taposni csupasz lábbal, szóval az ABDL még egy igazán visszafogott dolognak is felfogható :D
2021. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy vagyok a fétisekkel, hogy mindenkinek van valami, amit titkol és többnyire azt tartja gáznak, ami őt nem vonzza.

Engem kifejezetten taszít ez a babás dolog, de amíg másnak nem árt egy személy, nem fogok ítélkezni.

2021. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!