Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van velem? Szerelmes...

Mi van velem? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, ez nem is kérdés, csak ki szeretném írni magamból a dolgokat. Évek óta van egy nagyon jó (mondhatni legjobb) barátom, akivel nagyon sok időt töltök együtt. Huszas éveink végén járó férfiak vagyunk. Mindent meg tudunk beszélni egymással, bármit elmondhatok neki.


Néhány hete folyton rá gondolok. Ha nincs velem, állandóan hiányzik. Meleg lettem? Eddig együtt csajoztunk, mindkettőnknek több barátnője is volt már.


Arra gondoltam, hogy összeköltözhetnénk. Amikor ezt elmondtam neki, mármint hogy lakjunk együtt, nagyon lelkesnek tűnt, szinte azonnal el is kezdte a szervezést. Azt akarom, hogy minél több időt velem legyen. Ez nagyon beteges.


Utánaolvastam a témának, és valahol azt írták, hogy a barátság hasonló érzés a szerelemhez. Ezzel próbálom igazolni magam. Mostanra eljutottam arra a pontra, hogy minden nap szenvedek, ha éppen nem találkozunk.


Mi okozhatja ezt? Ti hogy látjátok? Szexuális vágyat nem érzek az irányába, de vele szeretném leélni az életem. Tiszta selejt vagyok.



2021. júl. 25. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Hát nálatok van baj tesvérek az fix xD

Nekem is vannak haverjaim, de napi 1-2 óra meg egy kézfogás bőven sok

2021. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Nekem is vannak haverjaim, de napi 1-2 óra meg egy kézfogás bőven sok"


Ez lenne a normális. Igazad van. Én is tudom, hogy baj van velem.

2021. júl. 25. 00:50
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Első neked akkor nem volt igazi barátod, viszont a kérdező esete is túlzás. Biztos van rá valami szakszó, pszichológussal kéne beszélned és akkor megmondja, hogy mi is ez.
2021. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne lehetne igazi barátom? Nekem ennyi az igényem, neki is. Van barátnő, családtagok, állat is:D
2021. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Részben valóban túlzás, amit írsz, azonban nem ismeretlen. Én is éreztem már hasonlót barát iránt. Idővel megszűnt. Egy kis távolság és más barátok szerzése segített. Persze nem hanyagoltam el, csak megmutattam magamnak, hogy azért rajta kívül is van világ és nem ő az egyetlen ember a földön. Azóta már boldog házasságban élek 2 kis csodás csöpseggel. Hiszek benne, hogy neked is menni fog.

Imádkozni fogok érted, hogy rendbe jöjjön ez a helyzet. 😇🙏

Minden jót 😊

2021. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerelmes vagy belé. Tehát meleg vagy, de nyugi, nincs ezzel semmi gond.
2021. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos!:D Semmi gond, ha kinövöd, akkor kinövöd. Ha nem, akkor nem. Nem vagy selejt!
2021. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Menj teplomba! Az majd segít. Viccet féltretéve. Mond el neki! Legfeljebb utálni fog és soha nem akar majd veled beszélni , de ha szerencséd van , akkor minden oké. Először megkéne kérdeznek , hogy mit gondol a melegekről.
2021. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, te .. mázlista. Boldog vagy, szerelmes, és összeköltözhetsz a szerelmeddel. Ráadásul a legjobb barátod is, ami állítólag sokat számít egy kapcsolatban.

Érezzétek magatokat jól.

2021. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok mázlista. Amilyen lelkes volt a költözés gondolatától, most annyira egy helyben áll ez az egész dolog. Ráadásul már több napja nem beszéltünk.
2021. júl. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!