Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm kislánya novemberben...

Barátnőm kislánya novemberben született de nem hívott meg, hogy meglátogassam őket. Én jelentkeztem februárban, hogy szívesen mennék. Akkor a vírusra való tekintettel nem mehettem. Néha küld róla képet de nem hívott meg azóta sem Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ezek szerint gondolom nem akarja hogy menjek. Egy rokoni, baráti kapcsolatban baba látogatással kapcsolatban a szülőnek vagy a vendégnek kéne jeleznie a találkozást? Neki kellett volna hívnia vagy nekem kellett volna jeleznem, hogy mennék?

Nem akarom sürgetni de ez nekem már érdekes. Családi bulik meg vannak tartva náluk, de én mégse mehetek. Hogyan kezelnéd ezt a helyzetet?



2021. aug. 24. 13:35
 1/10 L.. István ***** válasza:
90%
Az a probléma, hogy már nem is a barátnőd.
2021. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az előzményekben azaz a hozzállásodban keresd a hibát és ne a b.nődben, ha b.nőd küld fotókat a gyerkőcéről akkor szerintem te lehetsz a ludas.


Lehet az is, hogy a terhesség után nem kíváncsi másra az b.nőd(anyuka) csak a gyerekére és a nyugalomra, családra, (ház körüli teendőire) így is éjjel - nappal fent van a kezdeti időszakban és alig tud pihenni. Főleg ha az első gyerkőce a b.nődnek.

2021. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjad majd ő keres ha keres ha nem akkor törődj bele és ne másba keresd soha a hibát hanem magadban. Ne frusztráld a b.nődet, s magadat se!
2021. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha szeretnéd meglátogatni őket, akkor kérdezd meg hogy mehetsz-e, ne rá várj.

De ez úgy általában mindenre igaz az életben, legyél kezdeményező.

Ha elutasít, akkor legalább ez is tisztázva lett.

2021. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ő valószínűleg nem "igazi" barátnőd Neked. Hagyd annyiban az egészet, keress más baráti kapcsolatokat.
2021. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj. Neki nem vagy annyira fontos valószínűleg. Ez nem barátság, barátságban nem hagyjuk ki egymàst az ilyen fontos pillanatokból, szimpla ismerőse vagy, gondolom neten is megosztja a gyereket. Érthető, hogy kisbaba után megváltozik a napirendje, de nehogy már ne legyen egy év alatt egy óràja, hogy meghívjon. Te jelezted, hogy mennél, covid miatt érthető volt, ha óvatos, de ha akar majd keres innentől ő téged. Leírhatod neki, hogy hiànyzik, ha úgy van, mert régen láttad, és szeretnéd megnézni a babáját is, de erőszakoskodni sem szabad. Ha meg nem akarja, akkor nem akarja, el kell engedni.
2021. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Mit kell lelkizni? Nyilván nincs erre kapacitása, csak a család körében lenne, esetleg fél a vírustól.

Én se akarok senkit ide hívni, nem örülnék ha átjáróház lenne mikor a gyerek kicsi.

2021. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Masok meglatogathatjak? Mert ha nem, en megertenem. Anyamat majdnem ket eve nem lattam. Tobbezer kilometer azelott nem volt gond. Viszont napi kapcsolatban vagyunk.
2021. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A mellettünk lévő városban élnek. A családja összes tagja (akikkel nem szoros a kapcsolatuk) meg van hívva az összes szülinapi meg mindenféle “bulijukra” amin a gyerek is ott van, nem rettegnek azért annyira a vírustól. Mikor írok neki nem említi, azóta sem, hogy mehetnék már meglátogatni őket. Csak sablonos témák kerülnek elő meg nagy ritkán küld 1-2 képet. Én nem hibáztatom viszont szerintem akire akarjuk ennyi idő alatt jut idő (mivel mással is tud találkozni) nagyon rosszul esik. De még egyszer nem fogok rákérdezni.

Kellemetlen mert mikor terhes volt is áradozott, hogy én leszek a gyerek keresztanyja, stb

2021. aug. 30. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérdezz rá, hanem pörögj rajta tovább ..
2021. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!