Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiábrándulnátok a legjobb...

Kiábrándulnátok a legjobb barátnőtökből ha ezt tenné?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy ma kint voltunk Városligetben hárman, ülünk és beszélgetünk erre ilyet szól: "Bocsi lányok, de finganom kell" és abban a pillanatban odadurrantott egyet. Körülöttünk meg emberek voltak mindenhol, úgy égett az arcom... Ő pedig hangosan nevetett rajta meg mondta hogy siessünk már (mentünk volna hozzám) mert nem csak pukkantania kell... Ezek után elgondolkoztam hogy lehet mégse ismerem annyira és nem biztos hogy jó az ilyen "igénytelen" barát. Pedig 5 éve legjobb narátnők vagyunk de ezt az oldalát még nem láttam.

2021. aug. 25. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Istenem... A barátnőd helyében csalódnék benned, hogy még egy khibebaszott parkban is sznoboskodni kell, és szégyellni egy természetes emberi jelenséget...
2021. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Az összes barátom pukizik és jár wcre (meg mindenki más is a világon) mégis jó emberek. Azt hiszem ennek nem kellett volna meglepetésként érnie 5 év után sem.

Ha zavar, akkor azt kell mondani, hogy "Gizi, ne beszélj már erről, mert engem zavar."

2021. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez inkább vicces lenne előttem.
2021. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögnék rajta,de nyilván nem dicsekednék vele.

Mivel tudom,hogy hallotta mindenki inkább úgy tennék mintha nem is történt volna meg.

Aztán elsétálnék.

De én is gáznak tartom,ha valaki csak úgy odajön hogy helló izé fingottam érdekel?

Ő nem ezt tette,szóval nem olyan hatalmas gáz.

2021. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 ☺️
2021. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fú hát vagy max 13 éves vagy, vagy lemaradtál azon a szinten, mert "ciki" minden.

Ha meg csak úgy kicsúszott volna, mibe hogy szétszekáljátok szegény csajt? Inkább megelőzte ezt egy kis poénkodással.

Persze ha rendszeresen és direkt az orrod alá rottyant, az tahóság, de hogy egyszer véletlen így esett... 🤷🏻‍♀️

Ja de tudom, te nyilván sose szarsz/fingsz/büfögsz és semmilyen körülmények között nem tennéd majd a pasid előtt se, anya-apa előtt se történt ilyen soha...

2021. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát elég paraszt a barátnőd, de rólad is sok mindent elmond, hogy ilyen dramatikusan adod elő, mintha kb. arról lenne szó, hogy lopott valahonnan vagy ilyesmi...
2021. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6/


18 vagyok. Képzeld el de nem szoktam. Se barátnőim, se a pasim előtt, mert hogy van. Sose pukiznék oda semelyikük orra alá.

2021. aug. 25. 22:50
 9/12 October15 ***** válasza:

Pukiznék.... 18 évesen.... azt a mocskos qrva eget. :D


Válasszuk szét a dolgokat:

-A "pukizás" XD XD XD [isten fszom...] magában nem probléma, nem értem hogy most ezen miért is akadsz ki.

-Ahogy lekommunikálta na az már elég gáz ezt aláírom, de gondolom nem éppen KRE-BTK-ról szabadultatok szóval mégis mit várhatnék.

-5 éve ismered és most esett le, hogy hát nem éppen a legkultúráltabb egyén [szigorúan a kommunikáció okán] akivel így összehozhatott az RNG? :D


Amúgy ha nálad a barátság így működik akkor nem akarom tudni milyen vagy azzal akit rühelsz.

2021. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Pulykázás: Heréidet a lány orra választja ketté, pulykaarcot imitálva.


Filterezés: Fel-le mozgatod heréid a lány nyitott szájában, teafilter használatát imitálva.


Habcsók: Önmagáért beszél.


Holland kemence: Befingasz a paplan alá, majd egy határozott mozdulattal alá dugod a hölgy fejét.


Mérges sárkány: A lány szájába élvezel, majd míg a cuccot a szájában tartja, erősen tarkón vágod, hogy az orrán jöjjön ki.

2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!