Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha már párunk, főleg házastárs...

Ha már párunk, főleg házastársunk van, elfogadható, hogy nem csinálunk külön programokat ellenkező nemű baráttal kettesben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
59 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nem tudom minek erőltetik az emberek ezt a barátosdit...
2021. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Fordítva még lenne is értelme ennek a kérdésnek.
2021. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem biztos, hogy jó 5let valakit elszigetelni a világtól.

Viszont ha az illetőhöz vonzódik, akkor már nem jó 5let lógni vele...

2021. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem hagyom el a barátaimat senki kedvéért. Aki meg azt hiszi, minden farokba beleülök, az ne legyen a párom.
2021. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Randiszerű közös program érdekes lenne( mozizás, kávézás stb). De pl csak kiülni beszélgetni szerintem nem tiltott, főleg rééégi baráttal, akivel tényleg nincs vonzalom egyik fel részéről sem.
2021. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
A párkapcsolat nem azt jelenti hogy a másik tulajdona lettél: ahol nem lehet kettesben programokat csinálni egy ellenkező nemű baráttal, az durván elcseszett kapcsolat. Zéró bizalom "mert biztosmegcsal" ha kettesben vannak.. Ilyenkor nem a barátokat kell hanyagolni, hanem a kapcsolatot hagyni a fenébe.
2021. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Elfogadható, de nem kötelezö. Ha valaki úgy érzzi, ettöl kezdve nem áll szóba másnemü emberrel, az magánügye (mégha igen hülye hozáállás is), de ezt elvárni nem lehet senkitöl sem.
2021. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
79%
Elvárni gáz. Attól nem szűnik meg a személy saját élete, hogy párja van vagy megházasodik. Nekem pl. összesen 2 barátom van, mindkettő ellenkező nemű, most akkor nem mehetnék el velük sehova, mert nem vagyok szingli? Bebaszna.
2021. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ige, ezzel egy csomó problémát ki lehet küszöbölni. Nem értem én sem ezt az erőltetett barátkozást: "én" nem élhetem a "te" életedet, mindenkinek egy csomó dolgot saját maga kell elrendeznie, így a small talk-os csacsogásoknak sem nagyon van értelme.
2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem szinte csak ellenkező nemű barátaim vannak, de első dolgom volt bemutatni őket a páromnak, hogy ők is összebarátkozzanak. Nagyon kevés olyan eset van, mikor kettesben lógok valamelyik barátommal, a párom nem féltékeny egyáltalán, de én nem érzem kényelmesnek. Csak akkor szoktam velük négyszemközt lenni, ha valami privát lelki válságuk van. De sok dolgot pl kifejezetten a párommal beszélnek meg inkább, mert mégis csak jobban sorstársak bizonyos dolgokban azonos neműként. Nálunk ez jól sült el, mert kifejezetten kedvelik egymást a barátaim a párommal, mostanra néha olyan, mintha ő előbb ismerte volna meg őket :)
2021. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!