Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem hisz nekem a legjobb...

Miert nem hisz nekem a legjobb baratnom?!

Figyelt kérdés
Tegnap jottunk haza egy osztalykirandulasrol, es az osztalyban van egy nagyon eros lany (kezizik) es valamiert erovel beleutott a fejembe. De ezt senki se latta mert mindenki aludt es a legjobb baratnom meg egy fiuval nezett filmet (talan a mellettem ulo lany lathatta de o sem all ki ertem). Ma nem tudtam iskolaba menni mivel b@romira szedulok es faj a fejem (mar a hanyinger is kerulgetett). A szuleim irtak az ofonek h nem tudok suliba menni es elmondtak neki h miert, az ofo azt mondta h osztalyfonokin elo veszi a csajt. Es most pedig kaptam egy uzenetet a legjobb baratnomtol h a kezis lany meg sem utott, jobban hisz annak a f@sznak mint nekem:/ es igazabol nem erdekel h az osztaly nagy resze nem hisz nekem (mindenki fel a csajszitol szoval lehet ezert is lapit mindenki) de azert a legjobb baratnomtol elvarnam h hisz nekem es nem ellenem beszel h, “jaj nem is utott akkorat,,. Azert ez k**rvara szarul esik. Az egesz osztaly tart a lanytol es senki nem akar segiteni nekem ebben a helyzetben. Sokak szerint feltekeny ram, de azert mar eleg messzire ment. Most megyek az orvoshoz. Szerintetek hogyan tudnam leallitani a csajt, es hogyan tudnam ravenni az osztalytarsaim h mondjak el h mit lattak?? Teljesen tehetetlen vagyok:(
2021. szept. 30. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát. Engedd el és keress újakat. Nem az osztályból, ha ilyenek, sulin kívül is lehet barátkozni.
2021. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ilyeneket hagyni kell a fenébe, és inkább keress olyan barátokat, akik valóban kiállnak melletted, és persze menj el orvoshoz, ha holnapra se javul a helyzet, mert nehogy valami komolyabb bajod is legyen!

2021. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mas. Agyrazkodassal orvoshoz kell menni. De figyelni mindenesetre, hogy nem rosszabnodik-e.

Elhiszem, csak vigyazz.

2021. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, nem kell velük foglalkozni az én osztályomba is állandóan megy a vita mert van négy kényesbajkarika akik azt hiszik ők a királyok és mindenkinek beszólhatnak. Ilyenek mindenhol vannak, és lesznek is, ezt el kell fogadni. Barátkozz olyanokkal akik elfogadóak az ilyeneket meg hagyd a francba.
2021. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!