Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen jó beszélgetésindító...

Milyen jó beszélgetésindító kérdések vannak?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésekre gondolok, mint például a "Milyen napod volt?" vagy bármi, ami ehhez hasonló.

Olyan kérdéseket, amikkel bármikor lehet beszélgetést kezdeményezni beszédindító-téma nélkül.

Örülnék neki, ha egész sok példa összegyűlne, mert akkor lenne egy hosszú listám ezekből a kérdésekből és tudnék belőlük válogatni minden alkalomra.

Van egy kis fogalmazási és szociális nehézségem, úgyhogy sokat segítene.


Tudom, hogy nem lehet minden beszélgetést egy ilyen kérdéssel kezdeni egy baráti kapcsolatban, tényleg csak akkor használnám őket, ha hirtelen nem jut eszembe más.

Pár tanácsot is küldhettek a témával kapcsolatban, ha akartok, de a lényeg, hogy legyenek kérdések, amiket használhatok.



2021. nov. 3. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé socially awkward tudok lenni, szóval nekem már van pár listám :D

Pinteresten találtam elég sokat.

Van mélyebb témákkal kapcsolatos: [link]

[link]

És olyan is, ami szó szerint minden is:

[link]

Ugyan nem magyarul, de azért remélem segít ^^

2021. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!