Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol?

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam korcsolyázni és mekiben pár ismerőssel és baráttal. Még ott felmerült egy videó amit megkértem küldjön át az egyik haverom. Irtam is neki másnap hogy át tudná e küldeni. Azóta sem válaszol pedig látta. Már a korcsolya pályán láttam valami baja van,kérdeztem is minden rendben van-e vele. Előző nap azt mondta fáradt lelkileg de már jóé van amit persze nem hittem el. Egyre jobban azt érzem velem van a baja de nem mondja el. Ezt fel is vettem neki hogy velem van-e valami,megbántottam-e. A válasza nem.

Előtte beszélgettem vele és a következő párbeszéd zajlott kettőnk között:

-Azért nem vagyok ennyire meghatározó személyiség az osztalyban😂😂😂


-Lehet az osztálynak nem de nekem igen akármennyire hangzik hülyén xd sokszor vidítottál fel pl tegnap is



lehet ez a baja?



2021. dec. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Menj már vissza Karácsonyozni.
2021. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk nincs karácsony de neked boldogat azért! :)
2021. dec. 24. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamasz hangulatingadozás. Dúlnak a hormonok.
2021. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. dec. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!