Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szép lányok! Ti is azt tapaszt...

Szép lányok! Ti is azt tapasztaljátok, hogy nehezebb barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
A lányok irigykednek, mert jobban nézel ki náluk (tisztelet a kivételnek), hiába vagytok kedves emberek, a fiúk pedig vagy meg akarnak dugni vagy a barátnőik eltiltják tőletek őket.

2022. márc. 23. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem. Szerintem viselkedéstől függ, hogy valaki vetélytársat vagy barátot lát benned, nem külsőtől. Egy vonzó ember is tud úgy viselkedni egy kevésbé vonzó mellett, hogy az fontosnak és megbecsültnek érezze magát ahelyett, hogy amiatt érezné magát kellemetlenül, mert a szebb körül forog a világ. Ez mind viselkedés kérdése. Karizma.
2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen is meg nem is.Kevés embwr van,akivel eltudok beszélgetni komolyabb dolgokról is,mert nem vafyok nyitott.Én azt tanultam neg,hogy jobb,ha befogom a számat.Sok nő írigy,sok férfi meg akar fektetni.Ez a része nem érdekel a dolognak,csak a mérhetetlwn rosszindulat.Hozzá teszem nem vagyok szent,sőt,de lassan megutálom az embereket.Igaz én amiatt is sokszor kaptam,hogy magamnakvaló vagyok,nem csak a szepség miatt.Átlagosan szép vagyok,nem kirívóan.
2022. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezek igazak, de ettől még lehetnének barátaim, ha jobb személyiségem lenne. Inkább a belsőm hibája, mint a külsőmé.
2022. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egyértelműen így van, nyilván te is megtapasztaltad, kérdező, ha szép vagy. A kevésbé vonzó/átlagos külsejű nők jelentős része kifejezetten rosszindulatú a szebbekkel szemben, nem véletlenül nincsenek valódi, mély női barátságok. Akikkel tényleges barátság kialakulhat, azok a meleg férfiak, meg esetleg akikkel nincsen meg a kémia, bár utóbbi ritka.

A női irigység egy létező dolog, aki átlagon felüli külsővel rendelkezik, sokat szenved ettől. De valamilyen szinten érthető, hiszen a nők esetén a külső jegyek/tulajdonságok kiemelt jelentőséggel bírnak az élet minden területén, elég csak a pszichológiai kutatásokat megnézni. Már az oviban is ösztönösen szívesebben játszanak a többiek a szép kislányokkal, mint a csúnyákkal. A nemi érés körül pedig ez a viszonyulás átcsap irigységbe.

2022. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Án úgy gondolam (szlép lányként) [sajtá diagnózis] hogy minden belőled és a személyiségedből fakad, vagy neked kell váltotatni, vagy más társaságban kell keresned (az észak-indiait javaslom) biztosan megtalálod majd a hozzád illő barit
2022. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2


Várj, a szépség nem szubjektív?

2022. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!