Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a hibás?

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Bekerültem nemrég egy jó melóhelyre, nagyon sokat fizetnek, megkaptam az első fizetést, mondom megünneplem. Lenéztem hétvégén a kocsmában, kikértem jó pár piát, már tiszta részeg voltam, odamentem egy társasághoz. Mondom nekik adjanak egy cigit, adtak is, majd elkezdtem velük beszélgetni. Sokat dumáztam velük, jól éreztem magam, majd jött a zárás, majd viccből ordítottam hogy felőlem rendőr is jöhet én nem hagyom el a kocsmát. Majd mondja a gyerek flegmán akivel ittam, hogy márpedig elhagyom mert nem lesz jó vége, valami ilyesmit mondott. Majd akkor mondtam neki álljon fel ha ekkora ember, felállt majd vertem neki kettőt, megszédült, jött felém a másik , ütött, de elesett mert már tiszta részeg volt. Akkor elmentem mert láttam hogy a kocsmáros hívja a rendőröket. Elmeséltem ezt a havernak akivel szoktam nyomni ezt azt , ismerem kiskorom óta. Ő nekem ad igazat meg mondta hogy majd elkapja őket ezért, de anyám meg apám szerint én voltam a rossz. Nem is értem, én viccből mondok valamit és ő neki el kell kezdeni flegmázni?

2022. máj. 6. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy a hibás. Amúgy cigány vagy? Rájuk jellemző az ilyen viselkedés.
2022. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg te vagy a hibás. Neked végig ott volt az opció arra, hogy ne hagyd eszkalálódni az eseményeket, pl. azon a ponton, amikor valaki komolyan vette az "érdekes" viccelődésedet. Egy "ugyan már, együtt ittunk, csak hülyéskedek", majd ezt követően egy "gyere, húzzuk le ezt az utolsót azt zsa" szöveggel máris másképp jöttél volna ki.
2022. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdés, troll az illető, de nyilván bűncselekményt követtél volna el, ha ez igaz :)
2022. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Majd még én nyaljak neki vagy mi? Hát nekem ne szóljon egyik se így is tiszta ideg vagyok
2022. máj. 6. 22:14
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Nem a rendőrök a lényeg itt, volt már ügyem, hanem hogy ezek belém álltak és itt laknak 1 faluban velem
2022. máj. 6. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok intelligencia szorult beléd, de szerencsére ez engem nem érint :)
2022. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Habitusra én is hasonló vagyok, de minden embert nem üthetsz majd le...
2022. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha én is ott lettem volna, lekungfuztalak volna, mint a sz*r.
2022. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyalás, ha úgy zárod, ahogy írtam (#2 vagyok). Még neked is komoly kihívás lesz emlékezni erre egy igazán görbe este után egyrészt, másrészt meg, a szavakon felülemelkedni részegen... Na az az abszolút win-win.
2022. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dzsoki ***** válasza:
Mi történt,kérdező! Nem te mentél oda hozzájuk,hogy adjanak cigit? Miután ez megtörtént,meghívtad őket és jól éreztétek magatokat. Hogy jön ki,hogy beléd álltak? Nem beszélve arról,hogy egy normális rendelkezést sem vagy hajlandó betartani! Vagyis,autópályán a leállósávon mennél,városban a piros jelzésen át,a vasúti átjáróban is a piros jelzés ellenére hajtanál a sínekre. Mondván,nehogy már megmondják,hogy mit csináljál és mit ne!
2022. máj. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!