Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszok a barátnőmre...

Jogosan haragszok a barátnőmre vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

Volt egy párom akivel pár hónapja szakítottunk..

Lényegtelen ,hogy mi miatt ,de szétmentünk..


Anno amikor még együtt voltunk megismerkedett a legjobb barátnőmmel akivel eléggé szoros lett a kapcsolata.. Megkedvelték egymást, elkezdtek barátkozni meg ilyenek..


Nekem ezzel semmi bajom nem lenne hiszen azzal barátkozik mindenki akivel akar.


Tudni kell ,hogy a barátnőm messzebb lakik mint mi a volt párommal. A volt barátommal nem valami szépen váltunk el ,de nem is ez a lényeg.


Hanem, hogy a barátnőm lejött meglátogatni a volt barátomat ezzel semmi bajom nem lenne viszont az rosszul esett ,hogy vele találkozott engem pedig megsem kérdezett véletlenül sem, hogy én találkoznék- e vele..


Eléggé szarul esett ,hogy a miattam megimert exem úgy mond fontosabb neki mint én..


Jogosan esik rosszul ,hogy ő a volt barátommal találkozik miközben tudja, hogy én is itt lakok a közelben?


Van párja a barátnőmnek ,de akkor is valamiért szarul esik, hogy engem ennyire leszart ő vele meg találkozott.


Az meg a másik, hogy én meghívtam a születésnapomra először azt mondta nekem ,hogy ő nem jön el mert nem szereti a születésnapi bulikat most pedig ,hogy rájött ,hogy én láttam az exemmel egyből szeretne jönni hozzám is..


Szerintetek normális, hogy rosszul esik vagy túl reagálom?


Annyit mondhatott volna ,hogy figyelj csak most találkozom az exeddel ,de azért mi is összefuthatnánk nem?


Felőlem legyenek barátok áldásom rájuk, de ez eléggé fájt ahhoz ,hogy jópofát vágjak a barátnőmnek..


2022. máj. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ö nem a baratnöd.

Szerintem engedd el es az exedet is

2022. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Eléggé szarul esett ,hogy a miattam megimert exem úgy mond fontosabb neki mint én.."


Ez eshet szarul és valószínűleg ez is a helyzet, de haragudni ezért rá nem jogos. Nem vagytok házasok, nincs fogadalmatok, nem garantálja semmi hogy más nem lesz nálad fontosabb neki. Hogy ez az exed, az szivacs, de nem tudsz semmit csinálni ellene.


Nem olyan barátnőd, mint ahogy azt te gondolod, az biztos.

2022. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baratsag. Sem az, ami kozted van a masik csajjal, sem az ami kozte es az exed kozt van.

Nem lepodnek meg, ha kiderulne, h dugnak.

Ez a csaj nem lojalis, szar barat, orulj, h ha letapos az eletedbol.

2022. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!