Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kaphatók ebből?

Bubori Kis Márk kérdése:

Mit kaphatók ebből?

Figyelt kérdés
Belevontak egy olyan ügybe amiről igazából nagyon semmit nem tudok, össze foglalva leírom a történetet volt egy lany aki bejött nekem és gyermekotthonba volt és neki volt egy tartozása és mondta a barátnője ,hogy segit neki kifizetni( az a lany is gyermekotthonos volt) és azt mondta nekem az a lany aki bejött ,hogy ha jönnek be a mi városunkba akkor kiserjem el őket valahova de nem mondott semmi konkrétumot és egyik nap be is jöttek es elkísértem őket “gettó” helyre de nem mondták mit is csinálunk ott pontosan erre a barátnője elment de ilyen bulizok ruhában es kerdeztem a lányt aki bejött ,hogy hova is megy idézem “barátjával talalalkozik “ mondom oké vissza jött a lany aki meg nekem bejött azt mondta varjam meg mert elmennek külön beszélni mondom oke el is mentek majd a lany megint elment es mondtam a lanynak aki bejött ,hogy hova ment megint mi mehetünk haza? Azt mondta megy beszélni a barátjával mert előbb kapott tole pénzt csak össze vesztek es azt mondta nem nem mehetünk meg kb 1ora 30perc múlva jöttek vissza a “barátjával” es akkor is ugyan ezt mindja varjam meg Itt de akkor már beleuntam es oda mentem erre a lany sirt Asszem egyszer tettem fell a kérdést ,hogy mi a baja de nem mondtak semmit ezután elmentunk a lany haza sétált vagy buszozott nem tudom és most körülbelül 1 éves ez a dolog es úgy lettem bele vonva mint prostitúció elősegítése kiskorú ellen mikozben és semmit se tudtam az egészről es a rendőrségen azt mondták 5-15 évig kaphatok ez miatt én hiába magyaráztam el az igazságot mert a két lany ellenem csokot vagyis inkább az a lany aki bejött nekem még akkor… ha valaki jártas ilyen dologban vagy tud ilyenről mi a folyamat válaszoljon legyszives.

2022. jún. 2. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozza teszem akkor 16 éves voltam jelenleg meg 17
2022. jún. 2. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Sok eszed van. Keressétek egy ügyvédet.
2022. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A sztoribol csak az nem derul ki, hogy mifele prostitucio elosegitese miatt es milyen alapon vontak bele az ugybe, kiknek a vallomasa alapjan es kinek a serelmere tortent - ha tortent - barmi.


A tagolatlan, kozpontozas nelkuli szofosas amit te irasnak gondolsz se segit megerteni mi tortent, ugyhogy csak az elozohoz csatlakozhatok: ugyved.

2022. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írási hibák miatt csak gyorsan írtam az egészet mert közben dolgozom.. Hozza teszem azt is ,hogy a “sértett” a vallomásába belemondta ,hogy az a lány aki bejött nekem akkoriban rá írt messengeren ,hogy ki kell álljon és a sértett azt írta ,hogy nem erre az a lány aki bejött nekem elment a sértett sulijához és kötelezni próbálta ,hogy álljon ki majd a sértett gondolkozott rajta és kiált ezt vallotta a sértett és kérdeztek tőle a rendőrök ,hogy a pénzből kik kaptak hannán kívül és erre idézem “ Senki, még a Márk sem” A Márk az én vagyok, és azt is hozza tudom tenni ,hogy attól a lánytól aki bejött nekem mindenki félt a gyermekotthonba és miután megtörtént ez az esett utána az a lany aki bejött nekem a gyermekotthon előtt “eladta “ egy fiúnak a lányt ,hogy szeretkezzenek ezért kapott is pénzt majd az a lany aki bejött nekem meg egy lányt kiakart “állítani” de ő nem engedte magát mielőtt félre értés esik ezekről alapjárat nem tudtam csak a vallomásokból tudtam meg. És ügyvéd lett fogadva de míg nem tudok konkrétumot addig hátha itt tud valaki segíteni mit tegyek ,hogy kiderüljön ,hogy nekem semmi közöm nincs hozzá meg tudni se tudtam róla mit akarnak…
2022. jún. 2. 14:01
 5/5 A kérdező kommentje:

“ A sztoribol csak az nem derul ki, hogy mifele prostitucio elosegitese miatt es milyen alapon vontak bele az ugybe, kiknek a vallomasa alapjan es kinek a serelmere tortent - ha tortent - barmi.”


Erre szeretnék válaszolni: Azt sajnos nem tudom milyen elősegítése, illetve a másik gyanúsított vallomása illetve a sértett valamilyen szinten viszont én nekem olyan gyanúm van ,hogy a másik gyanúsított megfenyegette a sértettet ,hogyha nem fogja rám akkor megveri mert volt rá hasonló ,hogy megverte illetve félt tole.

2022. jún. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!