Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy kirekesztettnek...

Jogos, hogy kirekesztettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk nagyon jó barátnők, most érettségiztünk. Ma tudtam meg, hogy egyikük meghívta magához pár napra a másikat, de nekem nem szólt, hogy mehetnék (tudták, hogy ráérek bármikor). Én mindkettőjüket szoktam hívni, ha nálunk találkozunk, ők már csináltak nélkülem máskor is programot. Azt hittem, hogy a legjobb barátnők vagyunk, ez most nem esik jól. Elmondanátok a helyemben azt nekik, hogy ez bánt, vagy hagyjam az egészet a fenébe? 18/l

2022. júl. 1. 13:40
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Hagyd a francba.

Már nem vagytok egymásra utalva.

Neked új élet, fősuli, egyetem, melóhey, új emberek, akiket tényleg te választasz meg, nem ilyen gimis kamuhaverságok,-majd erre rájössz, hogy amúgy mennyire csak az volt a barátság alappillére, hogy egy helyre jártatok.

Meglátod, pár hónap, eszedbe se fog jutni.

2022. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szólsz, ha nem akarnak hívni. Tudják pontosan hogy megtehetnék, de nem teszik.


Ettől még lehettek barátok, semmi nincs abban hogy ők külön is találkoznak. Jobban jóban vannak, ez van; időt akarnak tölteni egymással. Ez a hármas ahogy a fejedben van, nem létezik, de mint mondtam, ettől még nem vagytok rosszban.


Ha nem hívnak sehova, ha te nem hívod őket, akkor az is felmerül, hogy nemhogy a 3-as nem létezik, de konkrétan a barátjuk sem vagy. Ami rossz érzés, de megint nem tudsz csinálni semmit.


Szerintem kezdj el új emberekkel ismerkedni, barátkozni. Itt a nyár, millió lehetőség van. Ősztől pedig az új suli/egyetem/munkahely újabb lehetőség erre.

2022. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindkettő hasznos volt!
2022. júl. 1. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Uhh pàr éve velem is ez volt...Sajnàlom kérdező, hagyd a fenébe ,talàlsz te nàluk jobb baràtnőket is;) Egyébként én anno szóltam de utána se változott semmi:/
2022. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!