Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben az esetben hívnàtok még...

Ebben az esetben hívnàtok még az illetőt?Megoldasi javaslat a helyzetre?

Figyelt kérdés
Pàr napja kérdeztem van-e kedve talàlkozni megyek egy előadàsra utàna ràérek,mondta jönne ő is a programra mondtam ok írta hol talàlkozzunk erre ír fél óra múlva mégse jönne a programra se,a talàlkàra se, majd halljuk egymàst a hétvégére.Írt tegnap délutàn lenne- e kedvem talàlkozni estére séta,fagyi ha nem lesz hulla mondtam megbeszéljük feltéve ha én se leszek hulla.Ír 20 h körül ő még fàradt de összeszedi magàt 21.30h tudja,hogy jàrműhöz vagyok kötve.Irtam az nem megfelelo. Erre ír késő este azt reggel olvastam el mert màr elaludtam kerdezte talàlkozunk- e a lanyos tarsasaggal mondtam mi ketten talalkozhatunk az egyik lany jonne munka utan o kesobb jonne a tobbiekkel nem beszeltem ok sose ernek ra en nem inditvanyozom.Erre ir reggel o mar eligerkezett mara.Akkor nem értem miért kérdezett rà az este?Erre annyit írtam majd màskor.Jött félóra múlva az üzenet egy szöveget küldött amiben az volt az ő elfoglaltsàga nem olyan elfoglaltsàg ahogy màsok gondoljàk,ő elfoglalt az irracionalis gondolataival,elfoglalt hogy arra valaszoljon hogy van meg ehhez hasonlok...es ugy allitotta be ezt a novere kuldte es nem tudja neki szanta- e meg egyszer en is kuldtem neki ezt a szoveget.Mondtam en soha nem kuldtem ezt a szoveget senkinek, eloszor latom.Akkor elnezest kert szerintem o kuldte ugy hogy nekem szanta.Voltak mar mas dolgok is aprosagnak tunok amik szemet szurtak es ezeken most elgondolkodtam.Elegge az onerzetembe vagott ezuttal.Tudom,hogy vannak neki lelki gondjai beszeltunk ilyesmikrol sokat vele de az nem ok hogy ugy viselkedjek velem mit a ping- pong labdaval akit ide- oda lehet pattogtatni.Nekem o kedves es nem mindig viselkedik igy vannak nagyon szep megnyilvanulasai is de van ami kicsit sok.Mindig jo szandeku voltam vele o ezt tudja is,mert mondta.Egyebkent szokott ongyilkossagi gondolatokkal is kuzdeni.
2022. júl. 2. 12:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondta mar parszor nem annyira hajlanak az emberek surun talalkozni vele,gondolom meguntak idovel a forgatokonyvet.
2022. júl. 2. 12:14
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bolond. Iktasd ki az életedből.
2022. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es elgondolkodtam rajta.Es nem a problemai miatt,ez a viselkedes miatt.Foleg az a szoveges uzenet...egyszerubb lenne ha azt mondana figyelj nem vagyok jo passzba most ne talalkozzunk de nem igy...vagy ha gond van es szeretne ha meghallgatna valaki azt is szivesen megtennem erte csak mondja.
2022. júl. 2. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Felejtos!

Akinek nagyon kellesz, az mindig talizni akar

2022. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak nekem fájt elolvasni?🤦‍♀️
2022. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es azt pont nem mondom,hogy nem akar csak elofordul hogy utana igy csinal tehat nem akar igazan csak a sajat igenyeit akarja megvalositani amikor neki megfelel.
2022. júl. 2. 12:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg az is eszembe jutott mikor a napokban kerdeztem hetvegen van-e kedve kimenni a varosba azt mondta lehet megy haza latogatoba a hetvegen de ha nem megy akkor talalkozhatunk.Erre raszervez massal vagy a hangulatingadozasainak enged.De ugy nez ki a talalkakat ha en szeretnem akkor nem hajlik ra tehat akkor talalkozunk ha neki kedve tamad attol teszi fuggove.
2022. júl. 2. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En dobnam
2022. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem vagyok neki elég fontos.Volt ilyen azelőtt is,mondta ha megyek egy programra ahova o nem tervezett jonni menjek el utana hozza kavera elotte talalkozik delutan egy baratnojevel.Utana irt reggel most nezi a programot az utani idopontban nem tud fogadni mert a kolleganoje megy kavera.Nem is kellett volna rogton raszervezgetni programot ha tudta vele mar megbeszelte.
2022. júl. 2. 21:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor is megirhatta volna 14-17 h er ra de nem igy kozolni abban az idopontban 19h utan nem tud fogadni mintha valami ugyfel lennek...
2022. júl. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!