Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális az, hogyha nem jövök...

Normális az, hogyha nem jövök ki semmilyen szinten a saját korosztályommal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy itt vagyok 20 évesen, és kis túlzással nincs egy korombéli barátom se, rendszerint csak a nálam idősebbekkel (35+) találom meg a hangot. Korábban voltak hozzám hasonló korú ismerőseim/osztálytársaim, ugyanakkor a legtöbb ilyen baráti kapcsolat idővel elhalt. Más is van így hozzám hasonlóan?

2022. júl. 6. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így nőttem fel, és mai napig tapasztalatom. Most 25 vagyok,már nagyjából kijövök néhány korombelivel,de még mindig ha új embert ismerek meg egy 30-40 körülivel sokkal gördülékenyebben barátkozok össze. Magam se értettem ezt soha miért van így.
2022. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia fiatal gimis csaj vagyok a helyzet velem is hasonló egészen kis gyerek korom óta utaltak engem a velem egyidősek most meg ez kölcsönös mivel tudom hogy az emberek legtöbbje csunyabb mint én így van mire felvagnom ez őket látszólag zavarja de hát ez a cél általánosban és gimiben egy barátom se volt csak a tanarok hiába van sok ezer követőm akkor csak egy magányos farkas leszek és az is akarok lenni
2022. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok éretlen ember vesz/vett körül; akik komolytalanok voltak, pl lehet, hogy nem is érdekelte őket az élet; vagy sokminden, ami téged igen; ők meg el voltak azzal foglalva; ami érdekelte őket, hogy pl telefonmárkák. Nekik ez jelentette a világot akkor, a fontosságot; ez volt a szemük előtt; a látóterükben, nem pl valami naagy, mély filozofikus témák; ők élni, pörögni akartak. Lehet, hogy pl sokak közülük gazdagabbak is voltak, ezek/pl telefonmárka-szal mások voltak a problémáik /pl divat-, az érdeklődési kör, a lelki érettség, a gondolkodásmód, a fontos dolgok előttük.


Remélem, jól írtam, ha nem, akkor bocsi.

2022. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!