Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők akik sikeresek, a "vesztes...

Nők akik sikeresek, a "vesztes barátnőiket" megtartják?

Figyelt kérdés

Az ugye tiszta sor hogy sikeres nők vesztes férfiakkal nem ismerkednek, nem szexelnek, nem barátkoznak.


De mi a helyzet a gyerekkori, gimiskori barátnőkkel akik nem lettek sikeresek?


Őket megtartják vagy leépülnek ezek a barátságok az egzisztenciális különbségek miatt?



2022. júl. 27. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Definiáld légyszíves a sikert. Olyan nincs, aki az élete minden területén 100 százalék sikert érne el, és lehet, hogy ami neki fontos, az nekem nem az, és fordítva, ezért kölcsönösen lúzernek tartjuk egymást.

Ha "siker" alatt kizárólag az anyagi javakat érted (legalábbis ez jön le a kérdésedből): az én barátaim nagyjából mind velem azonos anyagi szinten vannak. Nem tudom, miért alakult így.

2022. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
"Az ugye tiszta sor hogy sikeres nők vesztes férfiakkal nem ismerkednek, nem szexelnek, nem barátkoznak." Mert mi neked a "vesztes? És miért tiszta sor?
2022. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

"Tiszta sor hogy sikeres nők vesztes férfiakkal nem ismerkednek, nem szexelnek, nem barátkoznak."


Az a nő, aki így vélekedik, kívánom, hogy egyszer kerüljön olyan helyzetbe, hogy elveszítse azt a "hatalmas sikert", amit megszerzett. Majd akkor kiderül, hogy kik az igazi barátai, akik mellette állnak, és mennyit is ér az a "fantasztikus és sikeres" párkapcsolat.


Azok az emberek, akik úgy vélekednek egy barátságról, hogy vannak "vesztes" és "győztes" barátok, azok igazából semmilyen barátot nem érdemelnek meg.

2022. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Az én "vesztes" barátnőim mind kölcsönkéregettek, megadni meg nem tudták soha. Ez lehet a gond. Van, aki nem kért, hanem célzatosan ismételgette, hogy erre vagy arra nem futja neki, pedig nagyon kéne.
2022. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Egotuningnak jok

Minel sikertelenebb valaki annál nagyobbnak látja a masik saját magát mellettük.

2022. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Hiába a lepont ez teny


En pl vesztes állandoan csóró nő vagyok

Bnőim támogatói kapcsolatokban vannak a párjukkal huzamosan. Megvan mindenük, luxusnyaralások stb.

Nekem pl.alig van ruhám, de ha csak egyetlen egy van ami szexi ütős bombázó felső, elkérik tőlem ugy hogy nem adják vissza, vagy pl kitalálok egy szép kis szwxi sminket masnap már ugy festik magukat.

Ha elpanaszolom hogy olyan szerencsetlen vagyok hogy kifesteni sem tudom a kecot, akkor bnom nekiáll kifesteni a sajátját, hogy na ő megtudja csinálni.

Vagy egy szál csizmám volt télre de az hímzett bőr, nem kis design, lehurrogták lehordják, erre 2 nap.l mulva megjelenik egy himzett borcsizmában.

Mikor meglátják kiengedve a hajam gogy ragyogo csillogó es dús erős, megint elkezdik fikázni.

Ha szökőevente lesz egy elyes barátom elkezdenek.poenbol rányomulni hogy el tudnák e venni. Amugy ennek rengeteg pasi bedől, mikor szorakoznak veluk a bnoim. Valojában offolnak minden pasit de röhögni meg jo rajtuk mikor nekik csapja a szelet.

Es ismétlem. Nekik mindenük megvan. És én vagyok a vesztes.

Szoval hagyjuk már a lepontokat

2022. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

+1

Egy konyvben is irták, ha semmid nincs az emberek azt is ieigyelni fogják hogy te mosolyogni tudsz.

Ez tenyleg igy van.

2022. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Oké, akkor most írok néhány nőt, állítsd sorba, ki a sikeresebb (mind személyes ismerős, egyik se én vagyok).

- Négygyerekes háztartásbeli anyuka, közepesen kereső férjjel. Egy 3 szoba+nappalis, hiteles lakásban élnek. A házasságuk nagyon jó, a gyerekeik jólneveltek, szépek. Nem vágyik szakmai kihívásokra, a konyhában érzi jól magát.

- Szakmájában megbecsült, népszerű, de alulfizetett alsós tanítónő. A férje nagyon jól keres, emellett a helyi politikai élet aktív tagja. Hatalmas, medencés házban élnek, befolyásos barátokkal veszik körbe magukat. A férje nyíltan csalja, és nem veszi semmibe. Ő nem akar kilépni a házasságból, mert nem akarja otthagyni a nagy házat.

- 40 éves, sikeres, csinos ügyvéd nő. Jól keres, szereti a szakmáját. Gyereket, családot sokáig nem akart, öt éve jött az első komolyabb párkapcsolat az életébe. Vele már családot alapítana, de nem jön össze a gyerek, már a sokadik sikertelen lombik kezelésen van túl.

A három közül szerinted melyik a legsikeresebb? Mert nekem ugyan van véleményem, de lehet, hogy a tied egészen más. Éppen ezért nem is értelmezhető a kérdésed.

2022. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyjából mindenki a hasonló emberekkel szeret barátkozni. Egyszerűen azért, mert közös tevékenységet és közös célt úgy tudnak találni, ha mindketten hasonló életet élnek és hasonló lehetőségeik vannak.

Tehát a szingli azért kopik le a gyerekes mellől mert a gyerekes már nem tud vagy akar annyi csajos programra jarni. A gazdag azért kopik le a csóró mellől, mert ő drágább programokat tervezne, a csórónak nem telik rá sosem.

Nekem fogyatékos gyerekem van, nyilván velem sem barátkoznak már azok, akiknek egészséges van, mert nem tudok velük kimozdulni, és az eletritmusom sem olyan mint nekik.

Én nem láttam nagyon olyan intenzív barátságot ami tulelne igazán nagy különbségeket.

2022. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

#8

A hármas tekinthető sikeresnek.

A kettes csak egy aranyásó, aki összejött egy gazdag pasassal. Ez inkább szánalmas, mint sikeres. Csak egy lúzer tanár, aki a közalkalmazotti bértábla szerint keres. Hú de megvetem az ilyeneket, amikor a csóró nő összejön a gazdag pasassal és úgy él olyan életszínvonalon, amit önerőből soha sem érne el.

Az első meg a konzervatív családmodellt képviseli, az is elég béna. A másodiknál mindenesetre jobb, mert legalább nem egy aranyásó.

2022. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!