Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok megbízni...

Miért nem tudok megbízni senkiben?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt a helyzetet, de úgy érzem, hogy senkinek nem vagyok fontos. Bárkinek elmondok olyan dolgot magamról, vagy egyszerűen csak egy titkot, néhány perc múlva azon gondolkodok, hogy minek mondom el, mert úgyis el fogja mondani másnak.


Voltak már olyan problémáim amik miatt nem szabad magamba tartani a gondjaimat, hanem kell keresni valakit akinek mindent elmondhatok.

Vannak testvéreim és azt hittem talán bennük meg lehet bízni, de ebbe is csalódnom kellett. A szüleim se értik meg ha nem érzem magam jól, vagy csak legszívesebben üvöltenék eggyet, mert egyből azt mondják hogy hisztis vagyok.


Kezd elegem lenni ebből, hogy ha valaki meg is hallgat, nem bírja ki hogy ne vonjon bele egy 3. személyt is.


Már csak egy évem lesz ebbe az iskolába, utánna egy másik városba megyek tanulni. Remélem ott lesznek megbízható emberek körülöttem.


Tud valaki olyan tanácsot adni, hogy beszéljek a barátaimmal hogy értsék meg nekem szükségem van arra hogy valaki ott legyen mellettem és megbízhassak benne?


Nincs párkapcsolatom se, mert a fiúkba se tudok megbízni.


Köszi, hogy elolvastad!



2022. aug. 5. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Azért nem tudsz megbízni senkiben sem, mert sajnos túl sokat csalódtál az emberekben. Velem is ez volt, de egy idő után letudtam szűrni, hogy kiben lehet megbízni, kiben nem. Te is egyszer találsz egy fiút/lányt, akiben meg tudsz bízni. Csak nyitottnak kell lenned, valamint várnod kell.

Kitartást♡♡

2022. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Szívesen
2022. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2022. aug. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!