Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverunk barátnője ki...

A haverunk barátnője ki akarja fúrni az egyik baratunkat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
6an vagyunk haverok, 5 fiú, 1 lány. Kb ovi óta elvalaszthatatlan csapat vagyunk, mivel ugyanabban a panelban lakunk, úgy ismerkedtünk meg. Már lassan felnőttek leszünk. Nemsokára az egyikünknek szülinapja lesz és a bulit az újdonsült parja, szervezi (a barátnő legyen most Kriszti.) Kriszti mindenkit meghívott, kivéve a lányt közüllünk. A barátnőnk nagyon ki van akadva, egy csomót sírt, hogy milyen bunkó a csaj, közel all a szülinaposhoz, jól kijönnek, hasonló a humoruk, van egy csomó közös hobbiuk. Kriszti nagyon féltekeny és eddig is próválta kifúrni a barátnőnket. A haverunk nem tudja, hogy Kriszti ilyen, mert nem akarjuk összeugrasztani őket ezért eddig nem szóltunk. Én mondtam a baratnőnknek, hogyha szeretne jöjjön el, de ő igy nem akar. A srac nem tud a buliról ezert azt sem tudja, h9gy ki lett túrva a lany

2022. aug. 13. 18:29
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Kriszti barátja és a lány között soha nem volt semmi, sose kavartak. Van es volt is párja többünknek, ez eddig mégsem jelentett sose gondod
2022. aug. 13. 18:29
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez egy nagoyn fos helyzet, nyilván egyértelmű hogy a barátság lesz a hosszabb életű, mert ha nem ezen a bulin, ha nem ezen a lányok, akkor majd egy másikon válik elviselhetővé. Én azt mondanám, hogy támogassátok a barátnőtöket, és a buli után, amikor nyílt lapok és esetleg a srác is megkérdezi hogy hol volt a barátnőtök mondjátok el hogy 'Kriszti' nem hívta meg. Mert ezzel egyébként Kriszti gyakorlatilag kinyilvánította hogy nekimegy ennek a barátságnak, már nem nektek kell belekavarni...


Ne kényszerítsétek a lányt hogy eljöjjön megalázó lenne neki, esetleg beszélhettek Krisztivel...vagyishát ne öten egyszerre hanem valamelyikőtök négyszemközt hogy amúgy így nincs mire féltékenykednie meg dolgok...meg miért nem hívta meg, ha ez lehetséges...nyilván félti a kapcsolatát és semmi önbizalma, de ez így nem oké...

2022. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
1, igen ismerem a helyzetet, én is voltam már a lány, ez addig nagoyn rossz amíg nincs felvállalva az utálat, mert addig nem mondhatsz semmi kézzelfoghatót, de amint fel lesz vállalva pl egy konkrét kihagyással már van miről beszélni...
2022. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem rossz ötlet lenne, ha a barátnőtök a nem hívás ellenére is elmenne, jogos, hogy így nem akar.

Ne menjen !!

És Kriszti viselkedése is lehet jogos, hiszen nem akar konkurenciát meg egyébként sem szerencsés a fiú-lány közötti barátság felnőttebb korban.


Ha szeretitek a barátotokat, aki szereti és boldog Krisztijével, akkor nem kellene beleszólni, majd a srác rádöbben, ha a barinőtök nem lesz a bulin, akkor megkérdezitek nyíltan és szigorúan előtte (a srác előtt hangosan) Krisztikétől, hogy a lányt miért nem hívta meg és ott helyben le fog rendeződni a dolog, hagyjátok meg a döntést és a cselekvést a barátotoknak!

2022. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%

Ez a buli remek alkalom arra, hogy felszínre kerüljön az igazság és befejeződhessen végre a színjáték.


Vagy a barinő marad vagy a csaja megy.


Ezt a srácnak kell eldöntenie.


Két dudás (két nő) nem fér meg egy csárdában, akkor is, ha elvileg az egyik csak haver, de én sem örülnék annak, ha a párom más nővel haverkodna.


Másik megoldás: be kell pasiztatni a barinőt és akkor már nem lesz féltékeny rá a Krisztike.

2022. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ti milyne világban éltek? Az egyetlen ellenekző nemű akivel tudtok egy jót beszélgetni az a párotok? Ez nagyon szomorú. Nincs itt két dudás, van a srácnak egy párja és vannak barátai, hogy hogynem az egyik barátja lány...ha 20 év alatt nem szerettek egymásba, akkor miért pont most lenne ez gond? Főleg ha amúg ymindne más párkapcsolatban ez el volt fogadva akkor egyértelműen Krisztinél van túlpörögve valami, hát ott van 5 srác egyiknek a barátnője se kezdett háborúba akkor gondolom a csaj se csapat nektek rúdtáncot a sörözéskor...
2022. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%

Azt nem értem, miért nem beszéltek vele erről. Egy barátotokkal komolyan ezt csináljátok, egy új csaj, új arc miatt?


Én őszinte leszek, ha kell, elbaxnám a bulit, de már most leülnék vele beszélni négyszemközt, vagy több közt, hogy figyelj, szerettünk volna neked bulit szervezni szülinapodra, hogy mindenki ott legyen, de nem fog menni. Az a probléma, hogy a Kriszta nem jön ki jól az Andival és nem is akarta meghívni a szülinapodra. Mi ezért kollektíven úgy döntöttünk, hogy senki nem vesz részt rajta. Szeretnénk ha beszélnél erről a Krisztával, mert mi évek óta együtt vagyunk, nincs oka féltékenynek lenni. Te meg döntsd el, hogy mi, vagy a Kriszta.

2022. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
31%

Én olyan világban élek, ahol nincsenek egyedülálló női barátaink, hanem csakis párok vagy egyedülálló pasik, így nincs a feleségekben konkurencia-érzés, a férjek meg jól elvannak egymás közt a haverokkal! :D


De nyilván aki még csak tini, ott megy a kakaskodás és egy csaj sem fogja tűrni mosolyogva, hogy az állítólagos csak barátné-havernő a szülinapos nyakába ugorjon avagy ölébe. Ezt tudomásul kell venni.


Itt az a kérdés, hogy a barátnak melyik a fontosabb kapcsolat: a gyerekkori havernő, vagy a szerelme, akivel esetleg majd családot alapíthat.

2022. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
41%

7: ez a legnagyobb butaság lenne, ha ezt csinálná!


Szerintetek kinek hinne, elhinné pacsira?!


Ezért kell nyilvánosan leleplezni, nyilvánosan rákérdezni, akkor face to face lehet mindenkit szembesíteni és tények elé állítani s nem egymás háta mögött aknázni meg sunnyogni, zsarolni....


Igaz barát nem fogja választás elé állítani a barátját, hanem hagyja, hogy a barát maga döntsön.

2022. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálunk mindig vegyes volt a csapat, és voltak lányok, hol párként hol szingliként, de valahogy sose volt ezzel gond, h amégis akkor ott a csaj volt valami féltékenységpukkants, de nyilván a lánybarátok se szórakoztak azzal, hogy a srácok arcába dörzsölték a mellüket, szóval teljesen egészséges volt a viszony...ez nem volt gond felnőttként, ne volt gond egyetemistaként se...tiniként más társaságban voltam, na ott egy csajnak minden srác kellett, az gond volt :D de ott sem az összes lány háborúzott, hanem egy akart kilőni mindenkit hogy egyedül maradjon...
2022. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!