Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ennek a barátságna...

Szerintetek ennek a barátságnak annyi?

Figyelt kérdés

Ebben az évben kétszer beszéltünk. Először megbeszéltünk volna egy találkozót (év elején), de hirtelen lemondta. Mondtam neki, hogy vettem neki egy meglepit és szívesen odaadnam, egy perc az egész. Odamegyek ha kell. Nem, neki nincs ideje a nagyon váratlanul jött a dolog.

Ez év elején volt, írtam nekik hogy mizujs stb. Nem válaszolt, 7 hónapra eltűnt. Szülinapomra előbújt, hogy ő ezt mennyire sajnálja, hogy eltűnt, nehézségei voltak stb. Mondtam neki, hogy nem baj, és tudja e hogy számíthat rám. Tényleg ott vagyok ha kell... már számtalanszor segitettem neki... Azóta megint semmi.

Szerintetek kukazzam ezt a kapcsolatot? Nem tudom, hogy fektessek e bele energiát, nem tudom, hogy hol ment félre az egész... Beszélni nem tudok vele, mert nem reagál. Szerintetek? :( Sajnálom nagyon egyébként... De már nem vagyok olyan fiatal, hogy olyanok után fussak, akik leszrnak. Nagyon bánt a dolog.



2022. szept. 7. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hasonló velem is megtörtént. Egyik napról a másikra, elolvasta amit irtam majd 6 hónapig nem írt. Ekkor màr énis éreztem hogy nem olyan a barátságunk és hagyni kéne de mindenki azt javasolta adjak még egy esélyt a dolognak. Felkerestem találkoztunk,de kàr volt.Egyből meg is bàntam.Màr semmi sem volt ugyanolyan. 6 hónap de mintha egy teljesen màs ember jött volna el a talalkara.A legszebb hogy a végén még ő hordott el engem mindennek ,a barátság megszakadt. Úgyhogy nálam soha többet 2. Esély. Neked is ezt tanácsolom.Ha csúnyán akarom mondani akkor ez a barátnőd már kuka. És ne legyél jószívű ne csabulj vissza mert hidd el csak rà*aszol. Én a saját kàromon tanultam meg ,te tanuld meg az én kàromon :) Keress olyat aki megbecsüli hogy vajszivu barátnő vagy es nem él vissza vele. Remélem hamarosan megtalalod!
2022. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elég rosszul hangzik, de úgy döntöttem, hogy ezek után hagyom. Már archivaltam is az üzeneteit.
2022. szept. 9. 17:09
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
0%
Ez soha nem is volt barátság.
2022. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet.
2022. szept. 16. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!