Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "baràtnőm"egy màsik baràtnőj...

A "baràtnőm"egy màsik baràtnőjével hívott el és utàna meg se kérdezte hogy vagyok.Jogos a megbàntottsàg érzés bennem?

Figyelt kérdés
A születésnapja volt és kettőnket összekombinàlt.Voltak jó pillanatok a beszélgetésben,de inkabb kevesebb.Volt amikor ok ugy belementek temakba hogy oda se figyeltek ha hozzàszóltam a dologhoz.Ez engem rosszul érintett ilyenkor még passzívabbà vàltam vagy sűrűn- sűrűn a telefonomhoz nyúltam.Később írt megköszönte hogy elmentem meg az ajandekot is.Latta rajtam hogy rosszul erezhettem magam jo megfigyelo.Utana meg csak meg se kerdezte hogy mi a gond.En mindig megkerdeztem mikor a kozos lanyos tarsasaggal voltunk es lattam lehangolt vagy elobb tavozott.Bant a dolog meg mas dolgok is.
2022. szept. 23. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem próbáltál jobban középpontba kerülni?

Miért hagytad a másik lánynak hogy kitúrjon?

2022. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a masik lany turt ki...bar lehet igy volt.Nem vagyok az a tipus aki kozeppontba akar kerulni.Volt a masik lany is hogy nezett ram is figyelt ugy ahogy arra amit mondtam.De volt egyaltalan nem figyeltek mintha kozbe se szoltam volna es ez az onerzetembe gazolt.Sertve erzem magam.
2022. szept. 23. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Jó de ha ketten vagytok a barátnőddel akkor ilyen nincs.

Ezért mondom hogy valamilyen szinten ő túrt ki, te meg hagytad.

Legközelebb légy egy kicsit "dominánsabb" mint a másik lány.

2022. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha egyaltalan lesz legkozelebb a baratnommel is.
2022. szept. 23. 23:56
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ne hagyd hogy kitúrjon a csaj.

Légy kicsit eréjesebb.

2022. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, túlreagálod a nagy semmit. Ha nem akarsz a középpontba kerülni, akkor majd más fog, ehhez jobb, ha hozzászoksz.
2022. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak azt nem ertem a baratno miert nem probalta meg jova tenni...nem is kellettek volna ezek a kombinaciok.

Latom lelettek pontozva a valaszok lehet olvassa az adott baratno is 🤣nem en pontoztam le

2022. szept. 24. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!